dziwny problem z nową operą a konkretnie z javą a jeszcze konretniej z witryną kurnik.pl

w dziale Opera
marylinm napisał(a):

hejka, jestem nowy a więc cześć wszystkim a teraz do rzeczy. po re-instalce systemu po wieloletnim użytkowaniu ff postanowiłem spróbować opery, spodobało mi się gdyż stronki otwierają się szybko, nie ma zwiasów itp. niestety musi być jakieś ale a mianowicie z javą.. ale cóż pogooglowałem, poszukałem i javę odpaliłem smile a problem mój wygląda następująco, gdy wchodzę na kurnik.pl, otwieram jakiś pokój do gry wszystko śmiga, i teraz tak jeśli okienko ze stołami do gry mam w standardowej wielkości tzn. nie zmaxymalizowane to wszystko gra jeśli jednak je powiększe to przy próbie otwarcia stołu do gry bądź dołączenia do takowego zamyka mi przeglądarkę sad . nie mam pojęcia o co chodzi w konsoli javy niby wszystko w porządku, wszelkie szukajki mnie zawiodły więc próbuję tutaj może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził bądź ktoś ma jakiś pomysł bo już się męcze i nie mogę sobie z tym poradzić.. sad z góy dziękuję za wszelkie porady, pozdrawiam smile

daroc napisał(a):

Podaj konkretny przykład. Jaka gra, jaki pokój.
Jaka wersja Opery i system operacyjny?

JaDo napisał(a):

Originally posted by marylinm:

...zamyka mi przeglądarkę sad . nie mam pojęcia o co chodzi w konsoli javy niby wszystko w porządku,


Prawdopodobnie następuje "zgon" Javy i ta pociąga za sobą Operę. Java powinna tworzyć crashlogi w takich przypadkach. U mnie ladują one w katalogu Opery, ale mogą też gdzie indziej, nie wiem od czego to zależy. Plik jest w formie .txt i jego nazwa zaczyna się chyba od hr_ icośtamdalej.

dodane:

Nazwa pliku zaczyna się od - hs_err_pid - przeszukaj dysk\i systemową szukajką.

Barbarossaa napisał(a):

Witam!!!
Też jestem nowy, właśnie w google zaczołem szuakć coś na temat tajemniczego "hs_err_pid".
Przy każdym włączeniu kurnika, wejscu do jakiegoś stolika wszystko jest dobrze, ale gdy próbuję zmienic stolik (jakiegolwiek gry na kurniku i pokoju) instaluje mi sie ten hs_err.... na pulpicie i na dysku w środku, dosyc schowany. Niedawno nie moglem sobie poradzic z kompem bo mialem "zakraplacza"-wirus który instaluje koniki. Pozbyłem się tego i przze jakis czas nie było hs_err_pid. Traz znów są, nie wiem co robić bo to staje się nudne a komp coraz wolnijeszy. Może ktoś mi coś doradzic w tej nietypowej sprawie???