Page Rank

w dziale Aplikacje dla Opery
symeon napisał(a):

Witam.

Był kiedys taki mały skrypt pod operkę który pokazywał PG danej strony/domeny rogu okienka. Ma ktoś u siebie taka zabawkę jeszcze ? Potrzebuje tego.

woj-tek napisał(a):

http://www.puzzleclub.ru/files/seobar/ (:

symeon napisał(a):

całkiem fajnie wygląda, ale nie działa.

woj-tek napisał(a):

Można wiedzieć czym objawia się "niedziałanie"? Sprawdziłem i o ile w wersjach testowych nie działa (opera 'przywiesza się' na doczytywaniu czegoś) to w ostatniej stabilniej działa bez problemu...

symeon napisał(a):

opera wer. 9.64, skrypt poprostu się nie wyświetla. Z tego co zrozumiałem w opisie instalacji to trzeba zezwolić domenie 8412ea42-008d-4621-b919-3cb2e38a2e6c.ru na zapisywanie ciasteczek. A może żle rozumiem proces instalacji. Napisz jak to uruchomić bo się przyda mi ten bajer.

woj-tek napisał(a):

Ciasteczko to jedynie w przypadku gdy się je blokuje. A instalacja - zwyczajnie wrzucam do katalogu z UserJS i juz. Myk jest taki, że trzeba poczekać kilka sekund (w skrypcie jest ustawienie requestDelay. Delay between creating the panel and loading the SEO data in milliseconds. ) - może to to?

symeon napisał(a):

zmejszyłem do 150 i nic. może prześlij mi swoją wersję.

woj-tek napisał(a):

Ale moja wersja to ta ze strony - ąlem i zapisalem z sekcji "Download" bo na dysku tego skryptu nie mialem... Mniemam, ze inne UserJS Ci dzialaja OK? A probowales wlaczyc tylko ten jeden skrypt? Moze koliduje z innnymi?

Barthezdeleted napisał(a):

Originally posted by lwiczek:

Moze koliduje z innnymi?


Na to bym stawiał. U mnie skrypt też nie działał (ściągnąłem dla testu). Nie chciało mi się jednak sprawdzać, który z obecnie używanych z nim koliduje wink

Barthezdeleted napisał(a):

Na stronie http://www.puzzleclub.ru/files/seobar/ pojawiły się uaktualnione wersje skryptu, w tym dla Opery 10. Z pobieżnych testów na najnowszej becie mogę stwierdzić, że wszystko wydaję się działać prawidłowo.