PROBLEM Z WPISYWANIEM DANYCH NA STRONIE BANKU

w dziale Strony WWW w Operze
alexikkk napisał(a):

Witam mam dziwny problem. Na stronie GE Money Banku po zalogowaniu kiedy wpisuje na potrzeby przelewu nazwę odbiorcy, adres i kod pocztowy pojawia się efekt tak jakby lustrzanego odbicia tzn po wpisaniu pierwszej litery w polu odbiorca kursor automatycznie ustawia się przed tą litera zamiast za nią. W ten sposób gdy np chciałbym wpisać imię Michał wyjdzie mi łahcim. Nie wiem co z tym zrobić. na innych przeglądarkach wszystko działa ok. Mało tego jak wchodzę na Opere i loguję się do innego banku również nie ma najmniejszego problemu. Problem pojawia się tylko przy Operze i Banku GE. Jeżeli ktoś wie co zrobić z czymś takim byłbym wdzięczny za poradę.

andol napisał(a):

Z jakiej wersji Opery korzystasz i czy masz najnowszą wersję browser.js? To drugie możesz sprawdzić tutaj: http://www.opera.com/docs/browserjs/

alexikkk napisał(a):

Wersja opery 9.64. browser.js postępując według instrukcji wyskoczyła mi 2 - cokolwiek to znaczy. Dodam jeszcze że system operacyjny zainstalowany na komputerze to Vista jeżeli ma to jakieś znaczenie. Dzięki za zainteresowanie wątkiem.

Barthezdeleted napisał(a):

Dla mnie wygląda to, na problem z JavaScriptem, który w jakiś sposób kontroluje to co użytkownik wpisuje w odpowiednie pola.

Temat nadawał by się do działu Open the Web & Take Action ponieważ podobne rzeczy były już naprawiane poprzez browser.js

Jedyne co mnie martwi to fakt, że wersja demonstracyjna tego konta, nie posiada funkcji o której pisał autor wątku, więc testowanie może być problematyczne.

alexikkk, jeśli chcesz mogę założyć w Twoim imieniu temat na tym forum i zobaczyć co z tego wyjdzie. Choć pewnie Twoja pomoc będzie potrzebna bo jako jedyny masz dostęp do problematycznej strony.

alexikkk napisał(a):

Hmmm no sprawa jest dosyć dziwna. Może rzeczywiście cały problem jest w javie tylko dziwie mnie to że inne strony banków chodzą bez kłopotu, mało tego pozostałe pola gdy dokonywany jest przelew niezbędne do jego wysłania tez działają poprawnie. Tak jak napisałem wcześniej jedynie nazwa Odbiorcy, adres i kod działa w jakis taki zakręcony sposób. Jeżeli możesz założyć ten temat na forum byłbym wdzięczny. pozdrawiam.