Problem z Opera.

w dziale Opera
neopan napisał(a):

Hej, Mam uciazliwy problem z przegladarka. Podczas przegladania stron wydaje krortkie jednakze bardzo denerwujace dzwieki?? Proba reinstalcji tej samej wersji nie pomogła?? Nie wiecie czym to moze byc spowodowane?? Uzywam opery 9.64.

Barthezdeleted napisał(a):

bigeyes Dziwne... Może to nie Opera tylko jakiś Adware/Malware wyświetlający reklamę (chyba ktoś na tym forum miał podobną sprawę). Na wszelki wypadek ściągnij sobie SUPERAntiSpyware i po aktualizacji jego bazy danych przeskanuj komputer.

Możesz napisać również jak 'wyglądają' te dźwięki? To jakieś piski czy może muzyczka?
Czy występują przy określonych okazjach (np.: przewijanie strony)?

neopan napisał(a):

Dziekuje za odp. Wiec na poczatku tez myslałem ze to moze byc wirus czy inne paskudztwo. W tym celu skorzystałem ze spydoctora pusciłem scana nom i niby znalazł cos wiec to usunałem. Pusciłem na nowo opere i dalej były te dzwieki ( jest to cos takiego " pik" ) nie ma zadnych reklam... Aha wiec postanowiłem zainstalowac wersje opery 10 nom i tam takie cos juz nie wystepuje.. Jednakze wolałbym korzystac dalej z wersji 9.64 wydaje mi sie stabilniejsza. Sprobuje teraz puscic scana tym programemm co mi poleciłes. Zobaczymy czy pomoze. Pozdrawiam

Ryszard napisał(a):

Narzędzia - Preferencje - Zaawansowane - i jak wygląda kwestia zaptaszkowania dźwięków?

andol napisał(a):

Nie włączyłeś przypadkiem opcji „Klawisz niepotrzebny” w „Preferencje” > „Zaawansowane” > „Mowa” >> „Aktywacja klawiszem”?

neopan napisał(a):

Nie, nie ma m niczego takiego właczone ?? nei wiem co sie dzieje?? Hm ?? Przypominam ze z inna wersja opery takie cos sie nie dzieje..