zawieszanie przy okienku zapamiętywania hasła

w dziale Opera dla systemów Linux, Mac OS, FreeBSD oraz Solaris
kranu napisał(a):

Witam,

Gdy loguję się gdzieś, Opera zapyta czy zapamiętać hasło i odruchowo wcisnę esc albo kliknę 'nie zapamiętuj' to się cała przeglądarka zawiesza.

Nie stanie się tak gdy poczekam chwilę aż kolejna strona się wczyta i dopiero wtedy odpowiem na pytanie Operki. Ja w sumie już nauczyłem się z tym żyć, ale gdy ktoś korzysta z mojego komputera i oczywiście od razu kliknie żeby nie zapamiętywać hasła to mi zawiesi przeglądarkę.

Mam tak z każdą wersją Opery (9.XX, 10.XX) oraz Ubuntu (8.10, 9.04) chociaż mi trudno uwierzyć, że to bug, bo chyba by już to dawno naprawili..

Ma ktoś też taki problem?
Może wystąpi on u mnie również gdy wybiorę opcję zapamiętania hasła, ale to rzadziej robię i po dłuższej chwili zastanowienia.

__________________
pozdrawiam,
Kranu

szuwa64 napisał(a):

U mnie na MDV2008.1 też tak jest - Opera 9.64. I widzę nie ma mocnych na to...

Medium napisał(a):

A mnie się nie zdarzyło zawieszenie Opery w takich okolicznościach. Oczywiście nie wciskam nerwowo "Esc" tylko wybieram odpowiadającą mi opcję z okna dialogowego. Opera zawiesza mi się tylko na słabym łączu, gdy ma do odebrania mail z ciężkim załącznikiem (więcej niż 2 MB). Wtedy loguję się na serwerze pocztowym, zapisuję załącznik i przenoszę mail do kosza. Oczywiście wcześniej wyłączam automatyczne sprawdzanie poczty...

szuwa64 napisał(a):

Ale pobrałem dyszkę i widzę, że chłopcy dopracowali problem... smile flirt