Problem z Opera na stronie chomikuj.pl

w dziale Strony WWW w Operze
paVVeł napisał(a):

Otóż mam problem z tą przeglądarką a dokładniej z jej działeniem na stronie www.chomikuj.pl załaczam screenshotJak widać w lewym górnym rogu nie mogę wysłać wiadomości ponieważ nie da się przyciągnąć myszką okna ,a na dodatek wchodząc na w/w stronę ciągle pisze że brak nowych wiadomośći (dodam że IE wyświetla wiadomośći i strone dobrze) tak jakby opera nie odświeżała strony pomimo ustawień żeby zawsze sprawdzała dokumenty na stronie,nawet ręczne odświeżanie nie pomaga.
Opera miała wyczyszczoną pamięć podręczną i ciasteczka,była także reinstalowana i problem pozostaje
Niżej podaje informacje o wersji:

Wersja 9.64
Kompilacja 10487
Platforma Win32
System Windows NT 6.0
Java Sun Java Runtime Environment version 1.6
XHTML+Voice Wtyczki nie wczytano

Pozdrawiam

Barthezdeleted napisał(a):

Originally posted by paVVeł:

Jak widać w lewym górnym rogu nie mogę wysłać wiadomości ponieważ nie da się przyciągnąć myszką okna


Z tego co zdążyłem się zorientować to okno z wiadomością przesuwa się poprzez przytrzymanie belki 'tytułowej'. Na załączonym, obrazku jest ona niewidoczna, stąd też problem z jej przeciągnięciem. U mnie jednak w takim wypadku wystarczyło kliknąć ponownie na Wyślij prywatną wiadomość by okienko zresetowało swoją pozycje.


Nie wiem jak z odświeżaniem bo siedzę na koncie testowym z http://bugmenot.com wink

Spróbuj może przejść do chomikuj.pl PPM na stronie Preferencje dla witryny Sieć i ustawić Identyfikacje przeglądarki na Maskuj się jako Firefox

paVVeł napisał(a):

Niestety ale nie pomaga ciągle jest tak samo,nie mam zielonego pojęcia co jest nie tak już drugi dzień siedze i nie moge znaleść rozwiązania tego problemu

FortePianistka napisał(a):

Witam forumowiczów. Niestety u mnie również Opera na stronie chomikuj.pl działa od jakiegoś czasu fatalnie. Nie otwierają się wszystkie okna, ogólnie jest problem z kodem html. Administracja tej strony ciągle próbuje coś z tym zrobić, ale niestety jest coraz gorzej. Jedyną najprostszą radą jaką mi dają to zainstalować FireFoxa - i już.

Np. jest taki przycisk "pamiętaj mnie na tym komputerze" i od pewnego czasu nawet nie mogę się zalogować, bo ciągle powraca poprzednia strona.
Dodam, że sprawdzałam na IE (którego nie cierpię !!!) i wszystko jest w porządku.
Jeżeli jest na to jakaś rada to bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam ;D

Barthezdeleted napisał(a):

Spróbujcie w najnowszej becie Opery 10. Tutaj jest najnowsza.