Opera Software stawia na Polaków

w dziale Po godzinach
pankot napisał(a):

Dzisiaj Opera Software oficjalnie otworzyła drugie biuro w Polsce. Nowe Centrum Badań i Rozwoju znajduje się w Warszawie przy Al. Niepodległości 69.

Łącznie z tą inwestycją już ponad 150 wykwalifikowanych informatyków znalazło pracę w polskich oddziałach firmy. Wszyscy będą zajmować się dostarczaniem znanej przeglądarki do czołowych producentów elektroniki i telekomów na świecie, umacniając jednocześnie przywiązanie polskich użytkowników do Opery.

- 2 lata po oficjalnym otwarciu biura we Wrocławiu warszawskie Centrum Badań i Rozwoju wzmacnia możliwość udostępnienia przez Opara Software polskim i światowym użytkownikom najlepszych internetowych rozwiązań – powiedział Jon von Tetzchner, prezes firmy. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Opera rozwija się tak szybko właśnie w Polsce, gdzie mamy tak wiele lojalnych użytkowników – dodał.

- W Warszawie Opera Software zatrudni wykwalifikowanych deweloperów i testerów – powiedział Krystian Kolondra, dyrektor krajowy Opera Software. – Sukces wrocławskiego biura dowodzi, że rzesza doskonale wykwalifikowanych informatyków w Polsce może być wielkim wsparciem dla naszej firmy. Mamy w tej chwili prawie 40 pracowników w warszawskim Centrum i będziemy dalej się rozwijać – dodał.

Z ponad dziesięcioprocentowym udziałem w rynku przeglądarek desktopowych i pozycją lidera na rynku przeglądarek mobilnych Opera ma w Polsce wielu lojalnych użytkowników. Celem Opera Software jest dalsze zatrudnienie w warszawskim oddziale wykwalifikowanego personelu. Firma szuka doświadczonych deweloperów do pracy nad pełnymi wyzwań projektami dla globalnych partnerów Opery: producentów komórek i innych urządzeń. Opera szuka także wykwalifikowanych testerów, którzy dołączą do światowej klasy zespołu, który współpracuje blisko z deweloperami i menedżerami projektów, dbając o udostępnienie najlepszego z możliwych doświadczenia Internetu.

Oferty pracy Opera Software znajdują się na: http://www.opera.com/company/jobs/list/?dept=all&location=pl

---
www.chip.pl

golew napisał(a):

To ja czekam na biuro w Trójmieście wink

stivo85 napisał(a):

I w Szczecinie wink

Seji napisał(a):

I w Krakowie. :D

ciach napisał(a):

Nie poszłoby telepracą?
Moje marzenie. Sziedzieć w domu, pracować nad czymś co lubię.

daroc napisał(a):

A najlepiej to siedzieć w domu, nie pracować, a dostawać wypłatę. smurf

Originally posted by Operetkafan:

karzdy


Originally posted by Operetkafan:

każdy


Zdecyduj się. wink

OSH napisał(a):

Mozna tez byc tłumaczem, jak ja bigsmile

Medium napisał(a):

Originally posted by Operetkafan:

A najlepiej to siedzieć w domu, nie pracować, a dostawać wypłatę.jest na to wyjście cool zostać posłem albo prezydentem yes


Od kiedy to posłowie, czy prezydent siedzą w domu?!