Problem z logowaniem na Allegro

w dziale Strony WWW w Operze
entrieri napisał(a):

Witam.
Proszę mnie poprawić, jeśli problem był już poruszany, ale szukałem i nie znalazłem. Od jakiegoś czasu mam problem jak w temacie. Po jakimś czasie w trakcie kolejnego logowania do panelu allegro sytuacja jest następująca: jestem zalogowany (powitanie "witaj......"), powtórzony ekran logowania i komunikat "twoja przeglądarka nie akceptuje plików cookie". Oczywiście w ustawieniach jest jak trzeba, czyli na "akceptuj". Do niedawna pomagało wejście w "zaawansowane" i wyczyszczenie ciasteczek. Teraz już nie pomaga. Niby jestem zalogowany, ale nie mogę korzystać z panelu Allegro. Reinstalka Opery nie pomaga. Proszę o sugestie. Vista 32 bit, Opera 9.64.

Medium napisał(a):

Przyznaję, że w ostatnim czasie i mi zdarzyły sie problemy. Lekarstwem okazało się wylogowanie i zalogowanie ponowne.

entrieri napisał(a):

Cały czas to robię, tylko że to nie lekarstwo. Opera uruchamia mi sie strasznie długo. Czasami trwa to kilka minut. Wchodzę w menadżera zadań, w uruchomionych aplikacjach jej nie ma, a proces uruchomiony jest i zajmuje od 130.000 do 170.000k. Muszę zabijać proces i próbować znowu: albo się uda albo nie. Poza tym strasznie sie muli. Otwieram zakładkę, mam komunikat "program nie odpowiada", i wisi. Otwieram pocztę-to samo. Chcę przejrzeć historię-to samo. Nawet jak piszę ten post, to czasem czekam kilka sekund, aż się wyświetli to, co napisałem. Czasem stoi na dębowo i tylko zabicie pomaga.

Medium napisał(a):

Od ponad 4 lat używam Opery i nigdy nie miałam problemu z szybkością uruchamiania się Opery. Może dlatego, że na wyjściu zawsze czyszczę pamięć podręczną...? Nigdy nie potrzebowałam zabijać procesu, a mój komputer dawniej był bardzo wolny, dziś jest średni.

krzysiu21 napisał(a):

ja też mam problem z logowaniem się na allegro a mianowicie gdy wpisuje nick i hasło to po chwili wyskakuje trwa automatyczne przekierowanie strony - bo tak powinno byc ale po chwili zamiast widzieć swoje konto to znow mnie wywala do momentu w ktorym mam wpisac nick i haslo ale w prawym gornym rogu jest Witaj, (moj nick) wylogowanie nie pomaga mam wersję 9,64

robcius napisał(a):

witam z allegro mialem dokladnie to samo co krzysiu1
niby jestem zalogowany bo mam w prawym gornym rogu napis: WITAJ ....nick......
A PONIZEJ OKIENKO DO WPISANIA LOGINU I HASŁA

Medium napisał(a):

Kliknij wtedy w "wyloguj się", a dopiero loguj się ponownie. Też tak miałam i pomogło.