Gubienie sesji

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
Dro77naR napisał(a):

Witam!

Używam Opery 10.0 beta dla Linuxa (kompilacja 4402) skompilowanego dla biblioteki QT 4.5.0.

Mój problem polega na tym, że mimo, iż zaznaczam na wszystkich forach, żeby mnie pamiętały, to niektóre wylogowują mnie jak tylko z nich wyjdę, lub dłuższy czas nic nie robię. Mam tak konkretnie na dwóch forach: fawa.pl i www.apisto.pl/fa/. Nawet przeinstalowałem Operę na nowo usuwając cały katalog .opera, ale nic to nie pomogło sad Za każdym razem muszę się logować. Domyślam się, że to jakiś błąd po stronie przeglądarki, ale nie wiem, jak go usunąć.

Medium napisał(a):

Może spróbuj w preferencjach dla tych witryn zaznaczyć, żeby nie usuwało nowych ciasteczek.

No i popraw tytuł, bo to nie jest zapominanie haseł, tylko gubienie sesji.

Dro77naR napisał(a):

Tak właśnie jest zaznaczone jak sugerujesz.

Temat też już poprawiłem - dziękuję za zwrócenie uwagi

Medium napisał(a):

A czy wymienione przez Ciebie fora na innych przeglądarkach działają inaczej? Jeśli tak, to może zmiana identyfikacji przegladarki?
A może na tych forach zostały wprowadzone jakieś zmiany?
Swoją drogą to dziwne, ba ja na forum tego typu byłam podaną przeze mnie metodą zalogowana non stop, podobnie jak na my.opera.com.

Dro77naR napisał(a):

Ciekawostka jest taka, że na fawa.pl nie miałem takich problemów (na apisto jestem od dzisiaj, więc nie mam porównania). Na innych forach tego typu nie mam problemów.

Barthezdeleted napisał(a):

Na niektórych forach użytkownik jest automatycznie wylogowywany jeśli jest nieaktywny X minut, albo zmieni IP etc. Osobiście więc stawiałbym na to, że to nie błąd przeglądarki tylko jedna z funkcji forum z jakiego korzystasz wink

Tak jak sugerowała medium: Sprawdź dla pewności jak w/w strony zachowują się na innych przeglądarkach.

Ult1me napisał(a):

A ja mam podobny problem. Jestem modem na forum.sysbeta.pl. Na starej Operze działało, hasła wand.dat przeniosłem do nowej Opery. I nie wiadomo czemu, zawsze muszę się od nowa logować, choć na 9.64 tego problemu nie miałem :/