wewnętrzny błąd komunikacji

w dziale Strony WWW w Operze
bracka napisał(a):

Uzywam najnowszej Opery 9.64 i nie mogę zalogować się na Allegro, żadną pocztę oraz używać skrotów klawiszowych np. ctrl +t. Mam włączoną akceptację wszystkich ciasteczek, zainstalowaną Javę. Chcąc wejść np. na Gmaila pojawia się komunikat "wewnętrzny błąd komunikacji".
Przeinstalowanie nic nie pomogło.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

maxharris napisał(a):

Mam tak samo, tylko że ja nie mogę się tylko na gmaila zalogować :/ Wyskakuje mi, że adres www.gmail.com jest chwilowo niedostępny oraz duży komunikat "Wewnętrzny błąd komunikacji". Wkurza mnie to, bo na innych przeglądarkach (IE 8, Firefox) gmail bez problemów działa. Jestem fanem Opery i chciałbym, żeby tak zostało smile Jeśli ktoś ma jakies podpowiedzi i sugestie, chętnie wysłucham.
Pozdro

dwakretki napisał(a):

też tak miałem - samo przyszło, samo przeszło :/

maxharris napisał(a):

Przeskanowałem wszystko NOD'em (myślałem, że mam jakiegoś trojana lub inny syf który coś miesza) ale nie pomogło, skasowałem cookie i nic, gmail jak nie działał, tak nie działa.

Dokładnie - wyświetla mi się komunikat:
"Próbujesz odwiedzić adres http://www.gmail.com/, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo."

A pasek adresu wygląda następująco:
https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3Fui%3Dhtml%26zy%3Dl&bsv=zpwhtygjntrz&scc=1&ltmpl=default&ltmplcache=2

Tak jak pisałem wcześniej, gmail wczytuje się na IE oraz Firefoxie. Nie wiem co jest grane, proszę o jakąś pomoc
Pozdrawiam