Problemy z ładowaniem stron

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
adam664 napisał(a):

Mam problem z ładowaniem stron na Operze Mini 3. Otóż ładowanie zatrzymuje się zawsze na 9kb i moge tak sobie czekać, a i tak więcej się nie załaduje, mogę więc tylko stop nacisnąć. Z kolei podczas ładowania (niektórych) stron na Operze Mini 4.2 wyskakuje taki komunikat:

Błąd

543
java.io.IOException:
nullMam internet w Heyah
Telefon: Sony Ericsson T280i

volumepl napisał(a):

W Operze Mini 3 przejdź do ustawień i wykonaj konfigurację sieci (kliknij bodajże ustawienia sieci). Powinno działać dobrze. W Operze Mini 4.2 ten błąd oznacza nieudaną próbę połączenia z internetem. Sprawdź, czy jesteś w zasięgu i czy masz dobrze ustawiony profil internetowy. Ale wcześniej sprawdź, czy na tym profilu ładują się strony w wbudowanej przeglądarce.

adam664 napisał(a):

We wbudowanej wszystko jest ok. Bolt pod jave też działa. W 4.2 jest taki problem że strony się ładuja do pewnego momentu po czym dopiero wtedy wywala błąd więc trochę strona się załaduje ale nie do końca. Zdarzy się też że nie wyświetli błędu, wtedy po po prostu tak jak w przypadku 3.1 pobieranie zatrzyma się na ileś kb i moge tylko stop nacisnąć. Profil mam dobrze ustawiony bo wpisalem nr tel na heyah.pl i dostałem ustawienia automatycznie. Mam pełny zasięg.

edit: Pobrałem wersję 3.1 Basic MIDP1 i wszystko działa ok. Jednak gdyby była jakaś rada na rozwiązanie problemu z ładowaniem stron na 4.2 to napiszcie bo bardziej zależy mi na tej wersji ze względu na widok PC i Operę Link.

mikos1985 napisał(a):

Witam a moge sie dowiedziec co znaczy w operze error:3.0.10:80/ ??

daroc napisał(a):

A gdzie i kiedy Ci się coś takiego pojawiło?

mikos1985 napisał(a):

Na SE k750i oraz na Motoroli A925 po zleceniu testu łocza wyskakuje właśnie taki error