Problem z otworzeniem otomoto.pl

w dziale Strony WWW w Operze
passatb5 napisał(a):

Witam... Otóż mam problem z Operą. Wczoraj instalowałem system na nowo, cały system od zera bo aktualizować się nie dało (XP) gdyż wyskakiwał jakiś krytyczny... Należne było mu już bo 4 lata chodził bez żadnej awarii na samym Avaście... No ale do rzeczy - chcąc wejść na otomoto.pl wyskakuje mi takie coś.

http://img195.imageshack.us/i/rterto.png/

Ponadto co zauważyłem, że na n-k nie ładuje mi galerii zdjęć i w aktywnych znajomych są jakieś nie polskie znaki - kwadraty, prostokąty. Strzelam, że coś jest niezaintalowane tylko nie mam pojęcia co... Na IE i Mozilii wszystko działa. Operę tyle razy przeinstalowywałem, że już mała bania, usywałem wszystko, rejestr i dalej to samo...

http://img25.imageshack.us/i/beztytuuxxe.png/

Pomóżcie, bo już mi ręce opadają... sad

golew napisał(a):

Czy masz jakieś cenne dla ciebie ustawienia Opery, do których się przyzwyczaiłeś?
Jeśli tak, to przy zamkniętej Operze przenieś gdzieś plik opera6.ini (gdzie on jest dowiesz się klikając opera:about ) i wtedy uruchom Operę, wystartuje ona z ustawieniami fabrycznymi. Sprawdzisz czy pomoże.
Pierwszy problem wynika z przypisania do pobierania pliku typu plik, taki zabieg powinien pomóc.

passatb5 napisał(a):

Niestety nie pomogło... Wystartowała z ustawieniami fabrycznymi ale dalej to samo... I na otomoto.pl i na naszej.klasie.pl... Ja już próbowałem wszystko usuwać co związane z Operą i na nowo ją instalować i to różne wersje i cały czas to samo... sad

Barthezdeleted napisał(a):

Na 9.64 i dzisiejszej kompilacji 10 w/w strony działają mi dobrze. Spróbuj może na wyłączyć skaner wirusowy/zaporę sieciową i sprawdzić, czy to coś pomoże. Używając Internet Explorera wejdź na http://en.proxy.net.pl/proxycheck.php i zobacz czy jest ustawione jakieś proxy (HTTP_VIA)

passatb5 napisał(a):

REMOTE_ADDR: 79.191.255.159
HTTP_VIA:
HTTP_X_FORWARDED:
HTTP_X_FORWARDED_FOR:
HTTP_CLIENT_IP:
HTTP_ACCEPT_LANGUAGE: pl
HTTP_USER_AGENT: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
HTTP_HOST: en.proxy.net.pl

:/

JaDo napisał(a):

otomoto.pl - jedyny plik default, który udało mi się wywołać do pobrania, to default.htm, więc problem chyba jest w ustawieniach->Pobieranie->text/html->Edytuj->Otwórz za pomocą Opery. Jeszcze prościej, wybrać w okienku Operę do otwarcia i zakropkować wybór.
Czy okienko pobierania wyskakuje tylko na tej jednej stronie, czy jeszcze gdzieś?
Bezpośrednio http://otomoto.pl/ też?

n-k - galerie zdjęć, kontakty ładują się z pomocą javascriptu, używasz jakiś skryptów użytkownika?

Originally posted by passatb5:

Ja już próbowałem wszystko usuwać co związane z Operą i na nowo ją instalować i to różne wersje i cały czas to samo...


Dla 100% pewności - usuwałeś katalog profile? Inne wersje, czyli jakie, może którąś 10? Jakiej wersji używasz obecnie? XP jaka wersja?