Zapamiętywanie haseł, backup zakładek,język polski w operze 10.00 beta 2

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
azotyp napisał(a):

Witam mam operę w wersji jak powyżej i mam kilka pytań:
1) czy da się wgrać język i słownik polski do niej ?
2) czy jest jakiś dodatek w stylu xmarks do firefoxa (abym mógł robić backup zakładek online jednym kliknięciem przycisku)
3) W niektórych stronach choć w nie wszystkich nie chce mi zapamiętywać hasła. Np. na jednym forum był interfejs do zapamiętywania hasła (w operze) jak na forum wpisałem hasło i kliknąłem żeby zapamiętało , ale jak następnym razem odwiedziłem stronę to hasła nie wkleiło automatycznie, za to dookoła pola na hasło i login świeciła się tama żółta ramka (coś od opery)
4) Czy da się jakoś zmienić porządek układania stron w zakładkach bo wygląda na to że opera układa je po swojemu ?

lemari napisał(a):

ad1
http://my.opera.com/polski/forums/search.dml?term=s%C5%82ownik&username=&exactusername=Y&mode=forum&submit=+szukaj+&datemodifier=newer&limitdate=any&sortby=rel&disp=thread
ad2
synchronizacja, tools -> Opera Link Synchronization
ad3
różdżka - też świeci na żółto

azotyp napisał(a):

synchronizacja, tools -> Opera Link Synchronization


Znalazłem ale u mnie jest to pod file>synchronize links, zsynchronizowałem linki , ale nie wiem jak jest z przywracaniem czy jak w świerzej operze bym kliknął synchronize links i wpisał login i hasło to automatycznie by mi się z backupu przywróciły ?

lemari napisał(a):

Originally posted by azotyp:

czy jak w świerzej operze bym kliknął synchronize links i wpisał login i hasło to automatycznie by mi się z backupu przywróciły ?


Tak

edit
http://my.opera.com/polski/forums/search.dml?term=synchronizacja&username=&exactusername=Y&mode=forum&submit=+szukaj+&datemodifier=newer&limitdate=any&sortby=rel&disp=thread

azotyp napisał(a):

Zawsze jak ponownie uruchomię komputer i włączę operę to muszę od nowa wpisywać login i hasło do synchronizacji czy da się włączyć jakąś opcję żeby pamiętało je na stałe ?

lemari napisał(a):

Zainstaluj tą wersję:
http://my.opera.com/desktopteam/blog/2009/07/16/more-than-beta-2