Zapamiętywanie haseł - usunąłem hasło-jak przywrocic?

w dziale Opera
tix666 napisał(a):

Witam,
w jaki sposób mogę przywrócić jedno z moich haseł (login+hasło), ktore to po wcisnieciu CTRL+ENTER się automatycznie uzupełniają? Chodzi o to, ze na gmail'u posiadam kilka kont, i wszystkie miałem zapisane do zapamiętywarki. Natomiast przypadkowo usunąłem jedno z nich i teraz muszę ciągle ręcznie wpisywać. Jakies sugestie?

Medium napisał(a):

Originally posted by tix666:

Natomiast przypadkowo usunąłem jedno z nich i teraz muszę ciągle ręcznie wpisywać. Jakies sugestie?


Powiadasz, że Opera nie chce na nowo zapamiętać?

tix666 napisał(a):

Tak, Nie chce.. wlasnie to jest dzwine.. wpisuje recznie i.. nie pyta czy chce zapamietac wink

Medium napisał(a):

Mnie się chyba też kiedyś coś takiego przytrafiło. Nie umiem podać przyczyny, ale poradziłam sobie w ten sposób, że usunęłam wszystkie loginy i hasła do wybranej witryny, a następnie od nowa wklepywałam kolejno każde. I wówczas Opera je "łyknęła".
Należy oczywiście mieć włączone ciasteczka (ale wyczyszczone stare).

woj-tek napisał(a):

Przy zapisywaniu hasła jest opcja "nie pytaj więcej dla tej witryny" , jednakże nie wiem gdzie to potem jest trzymane...

golew napisał(a):

Originally posted by lwiczek:

Przy zapisywaniu hasła jest opcja "nie pytaj więcej dla tej witryny" , jednakże nie wiem gdzie to potem jest trzymane...


Narzędzia -> preferencje -> hasła -> hasła - tam można usunąć wpis dla danej strony - uwaga, razem z hasłem zapisanym!!!

Medium napisał(a):

Zapis "Nigdy nie zapamiętuj" trzymany jest w Menedżerze haseł tak samo jak loginy i hasła. Należy go stamtąd usunąć, żeby odblokować zapamiętywanie.
Ale wątkodawca chyba nie ma takiej sytuacji, jak rozumiem?

lemari napisał(a):

Originally posted by medium:

wątkodawca


lol lol lol cheers

Cappo napisał(a):

Mi też Opera nie chce się logować jak wchodzę na gmail.com (podaje na 100% poprawne dane) strona ładuje się po prostu od nowa i tyle, ale wystarczy że wejdę przez http://mail.google.com/mail/#inbox i automatycznie się loguje.
Usunąłem przed chwilą ciasteczka i hasła i dalej jest to samo, ale wystarczy że ustawie w preferencjach witryny "Przedstawiaj się jako FF" i już wszystko bangla.