MAM PROBLEM! PROSZĘ O POMOC! (problem z telefonem)

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
kawua napisał(a):

Nie wiedziałem gdzie dać ten temat, więc daje go tu. Jak coś to Przepraszam.

A więc Witam!

Mam telefon Sony Ericsson K510i. I przedstawię mój problem.
Chodzi tutaj o folder w telefonie"aplikacje". Jest taki problem, że nie mogę wejść w ten folder na telefonie. Menu-->Menedżer Plików-->Aplikacje. Klikam cały czas i nic, nie mogę wejść, to samo jest z folderem "Gry" też nie mogę wejść. No i właśnie dzisiaj ściągnąłem sobie instalkę OperaMini 4.2 i gdy instaluje pojawia mi się błąd "Operacja nie powiodła się". Nie wiem co się stało! A przecież jeszcze w maju miałem na tym telefonie Operę i śmigało, aż miło, ale przypadkowo ją usunąłem. I dzisiaj postanowiłem sobie ściągnąć. Ten problem z folderem "aplikacja" mam od sierpnia, ale nie starałem się go rozwiązać , gdyż mi na tym nie zależało.
Teraz zwracam się do Was-Forumowiczów z tym problemem! Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która mi pomoże. Będę bardzo wdzięczny. Liczę na szybką odpowiedź.

Pozdrowienia!

golew napisał(a):

Skoro masz problem z folderami w telefonie, to raczej my tu wiele nie pomożemy. Może serwis jakiś od komórek? Tam uderzałabym najpierw. Ewentualnie forum o komórkach, może ktoś miał podobne problemy i je rozwiązał. Dopiero po usunięciu problemu z dostępem do folderu Aplikacje będzie można rozwiązać (o ile jeszcze będzie aktualny) problem z instalacją Opery.