Gildwars.pl

w dziale Strony WWW w Operze
Devilnity napisał(a):

Witam serdecznie,

Trzy dni temu kiedy zainstalowałem Operę 10, jedna z gierek w które gram przez przeglądarkę zaczęła się dziwnie zachowywać.

Mianowicie w Operze 9.64 wszystko było OK, ale po przejściu na "10" strona wciąż się wczytuje i wczytuje, wyświetla rządaną opcje jednak jak gdyby nie potrafi się już zatrzymać tak jak powinna, przez co wszystko na stronie nieco zwalnia (Tzn. zaznaczanie, szybkość wyświetlania) jednak jeśli zatrzymam ładowanie strony lub wrócę na poprzednią wszystko jest załadowane i działa prawidłowo jak w 9.64
Czy jest jakaś opcja by to wyświetlanie w Operze 10 było takie samo jak w 9.64? Automatyczne sprawdzanie pisowni w trybie rzeczywistym jak w FF bardzo mnie ucieszyło a niestety przez ten "Błąd" wróciłem na 9.64.

Umieszcze jeszcze screeny by lepiej pokazać o co chodzi:
Opera 9.64 - Wszystko jest OK
Opera 10 - Mimo że wyświetla stronę to wciąż ładuje (a załadował 100%)Wszystko niby jest, a strona wciąż jest wczytywana, co spowalnia poruszanie się po stronie (Nawet po włączeniu opcji Opera Turbo)

Prosiłbym o podanie jakiegoś skryptu czy coś by strona działała jak w operze 9.64.

Pozdrawiam.

Barthezdeleted napisał(a):

Nic takiego nie ma i prawdopodobnie nie będzie. Błąd z nie kończącym się ładowaniem stron występował również w 9.64. Opera 10 poprawia niektóre z takich błędów. Pozostanie Ci naciskanie klawisza Esc lub przycisku STOP.

Devilnity napisał(a):

Opanowane już, ostatnio czasu nie miałem więc niestety na wersji 9.64 musiałem pracować, ale wczoraj dwie godziny siedzenia i sytuacja opanowana.
Należało całkowicie odinstalować wersje 9.64 i usunąć wszystkie pliki konfiguracyjne z Danych Aplikacji. Po zainstalowaniu Opery 10 na czysto wszystko działa sprawnie, a zakładki etc. musiałem za pomocą Opery Link przenieść bo ich wkopiowanie do Danych Aplikacji Opery powodowało że ten błąd znów występował.

No nic grunt że działa.
Pisze tu tylko po to, że jeśli ktoś ma podobny problem, to musi całkowicie odinstalować wersje poprzednią, bo aktualizacja do wersji 10 jest niestety zawodna.

Pozdrawiam.

Medium napisał(a):

Originally posted by Devilnity:

Pisze tu tylko po to, że jeśli ktoś ma podobny problem, to musi całkowicie odinstalować wersje poprzednią, bo aktualizacja do wersji 10 jest niestety zawodna.


Faktycznie nieco się w tej wersji zmieniło: nazwa pliku zakładek, menu, paski narzędzi, itd. Warto jest zrobić czystą instalację. Można sobie potem przenieść niektóre pliki, ale trzeba je koniecznie uaktualnić.

Teraz tak na marginesie: w Twoim zrzucie z Opery 9 widzę jakąś atrakcyjną skórkę. Pamiętasz może jaka to skórka?
No i jeszcze masz piękny motyw w Windowsie, ale to już inna sprawa smile