Wspólna synchronizacja zakładek Opery i Firefoxa

w dziale Aplikacje dla Opery
bialyikar napisał(a):

Czy istnieje możliwość synchronizacji zakładek Opery i Firefoxa/innej przeglądarki ze wspólną bazą zakładek? Wiem, że Opera posiada synchronizacje zakładek, ale chciał bym te zakładki w prosty sposób synchronizować także z innym komputerem na którym jest Firefox lub Safari. Dla Firefoxa i Safari jest Xmarks. A może jakoś da się zsynchronizować Firefoxa z "Opera Sync"?

Medium napisał(a):

Na początek popraw! http://so.pwn.pl/lista.php?co=Wspulna

A gdy idzie o Twój problem, to niestety nie znam innego sposobu poza jednostronnym eksportem zakładek z Opery do innych przeglądarek.


Jurgi napisał(a):

Ręcznie można przenosić sobie zakładki między przeglądarkami przy pomocy programu Transmute (w darmowej wersji obsługuje 12 różnych formatów zakładek/ulubionych). Ale tak szeroka synchronizacja online pewnie nieprędko będzie możliwa.
Fajnie, gdyby Opera Link potrafiła obsługiwać Delicious lub podobne serwisy.

dejvus napisał(a):

Najlepiej jakby istniał jakiś transport który mógłby synchronizować informację miedzy Firefox Sync i Opera Link. Coś na kształt transportów Jabbera, tylko że zamiast przekazywać między protokołami rozmów przekazywałby zakładki i resztę. Ja np. używam kilku egzemplarzy FX, ale zależnie od sytuacji także i Opery (głownie mini, ale desktopowej też), więc taka funkcjonalność bardzo by się przydała.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by bialyikar:

A może jakoś da się zsynchronizować Firefoxa z "Opera Sync"?

Napisz na forum firefoxa żeby zrobili odpowiednią wtyczkę.