Wyjaśnijcie mi taki fenomen?

w dziale Opera
tomek80 napisał(a):

Wczoraj postanowiłem za pomocą strony numion.com sprawdzić jak szybko wczytują mi się strony internetowe. Najpierw ustawiłem "Wyświetl na bieżąco" a po restarcie komputera ustawiłem "Wyświetl po pobraniu. Zawsze z wizualnego punktu widzenia wydawało mi się, że na bieżąco szybciej wyświetla strony, ale o dziwo jak ustawiłem, aby wyświetlał po pobraniu strona wczytuje się około 2 sekundy szybciej smile. Skąd aż takie różnice?

didu56 napisał(a):

przy wyświetlaniu na bieżąco opera zużywa więcej zasobów i aby określić czy to z tego powodu potrzebna by była specyfikacja twojego kompa bo jeżeli masz next-engenowy komp to dziwne

tomek80 napisał(a):

Originally posted by didu56:

przy wyświetlaniu na bieżąco opera zużywa więcej zasobów i aby określić czy to z tego powodu potrzebna by była specyfikacja twojego kompa bo jeżeli masz next-engenowy komp to dziwneWiesz może komputer nie jest nowoczesny, ale mnie na razie wystarcza. Biorąc pod uwagę, że w ogóle nie gram w gry to jest odpowiedni smile. Mam notebooka Acer Aspire; AMD Turion 64 MK36 2 GHz; 2 GB DDR 2 RAM; dysk 120 GB i kartę grafiki AMD ATI Radeon Xpress 1100.