Opera i Onet (który to już raz)

w dziale Opera
qbfinest napisał(a):

Witam, mam problem z pisaniem postów na forum onetu. Za każdym razem gdy przycisk "Odpowiedz" wygląda tak jak na tym forum http://republika.onet.pl/forum.html#forum:MSwyNTMsNiw2MDc3NTIxMSwxNjIwOTgyNTUsNzI2ODc5MywwLGZvcnVtMDAxLmpz (nie wiem czy link będzie dobrze działał) nic się nie dzieje. Tam gdzie jest czerwony przycisk "Odpowiedz" wszystko jest ok. Ktoś potwierdzi, coś poradzi?

Barthezdeleted napisał(a):

U siebie gdy kliknę przycisk Odpowiedź, przenosi mnie na następną stronę gdzie mogę wpisać odpowiedź i ksywkę wink Postów nie próbowałem wysyłać.

Sprawdź może czy masz włączoną obsługę ciastek pod F12 jak i dla onet.pl (Narzędzia Preferencje Zaawansowane Zawartość Menadżer preferencji dla witryn wpisać onet, karta Ciasteczka)

Samo forum bardzo mocno opiera się na JavaScripcie, więc może dodałeś coś za dużo do zablokowanej zawartości? Dodaj ten
button gdzieś na pasek i wyłącz blokowanie zawartości (powinna pojawić się czerwona ikonka gdy blokowanie jest wyłączone, zielona jeśli włączone).

qbfinest napisał(a):

O takich rzeczach jak ciasteczka pomyślałem o zablokowanej zawartości już nie smile Mam zablokowane http://www.onet.pl/_s/onet.js/std*.js tylko jak to wywalę to przycisk wstecz nie w Operze powoduje każdorazowe wczytanie strony od nowa, a nie z pamięci cache. Można rozwiązać obydwa problemy czy będę musiał włączać/wyłączać zabl. zawartość?

edek2 napisał(a):

jak to zablokuję co podajesz wyżej to już nie odświeża ale za to nie ładuje się ten pasek moje ulubione z pogodą zegarem itp...