Kłopoty z danymi Osobistymi z przeniesieniem z Opery 9 na 10

w dziale Opera
dStart napisał(a):

Witam!
Mam kłopot, zainstalowałem Opere 10 wcześniej używałem prze z jakiś czas beta ale przed obecną 10 używałem tej ostatniej wersji 9 zrobiłem formata Windowsa Skopiowałem całe dwa foldery z danymi opery z "Documents and Settings". i tu mam problem wyrzuciłem folder opery bety z danymi i tak tam nie miałem danych wszystkie miałem w tej 9 . wkleiłem wszystko ale nie wykrywało haseł i paska indywidualnego więc wklejałem po kolei foldery jakoś się udało ale niestety menadżer haseł na stronie poczty Onetu nie działa gdy klikam na „Pen” jak patrze do historii menadżera hasła to wszystkie hasła do kont są tylko jest opcja usuń oczywiście . Miniaturki szybkiego wybierania też zostały odświeżone chociaż kopiowałem ten folder z tymi danymi . Na innych portalach hasło działają z menadżera .
Synchronizacja działała i działa a wydżety też wykryło tylko za drugim razem gdy wszystko kopiowałem po kolej. Najpierw pozwoliłem utworzyć 10 nowy folder z danymi i i dopiero zacząłem wklejać.
Bo najpierw wkleiłem od razu dane z 9 i nazwałem opera folder ale nie wykryło .

Medium napisał(a):

Napisałeś tak zawile, że w końcu trudno wyłowić Twój podstawowy nierozwiązany problem.

Barthezdeleted napisał(a):

Udało mi się chyba odszyfrować tą wiadomość. Użytkownik chciał prawdopodobnie napisać:

Witam!

Mam kłopot.
Zainstalowałem Opere 10 {choć} wcześniej używałem przez jakiś czas betę. Przed obecną 10 używałem tej {też} ostatniej wersji 9. Zrobiłem formata Windowsa {i} skopiowałem całe dwa foldery z danymi opery z "Documents and Settings", i tu mam problem:

Wyrzuciłem folder opery bety z danymi (i tak tam nie miałem danych, wszystkie miałem w tej 9) . Wkleiłem wszystko, ale nie wykrywało haseł i paska indywidualnego, więc wklejałem po kolei foldery. Jakoś się udało, ale niestety menadżer haseł na stronie poczty Onetu nie działa, gdy klikam na „Pen”.

Jak patrze do historii menadżera hasła to wszystkie hasła do kont są, tylko {że} jest {jedynie} opcja usuń oczywiście . Miniaturki szybkiego wybierania też zostały odświeżone chociaż kopiowałem ten folder z tymi danymi . Na innych portalach hasło działają z menadżera .

Synchronizacja działała i działa, a wydżety {widżety} też wykryło, tylko {że} {dopiero} za drugim razem gdy wszystko kopiowałem po kolej. Najpierw pozwoliłem utworzyć 10 nowy folder z danymi i i dopiero zacząłem wklejać. Bo najpierw wkleiłem od razu dane z 9 i nazwałem opera folder, ale nie wykryło .

dStart napisał(a):

Przepraszam za chaotyczny post ale chciałem jak najwierniej przestawić tą sytuacje.
Więc co zrobić by spowrotem były widocznie hasła w menadżerze haseł na stronie poczty Onetu .
Bez kasowania ustawień dla tej strony ,czyli co zrobić by uniknąć sytuacji wpisywania mozolnego 16 Haseł do 16 kont .

Ryszard napisał(a):

Wpisz mozolnie jedno hasło dla jednego konta.
Pomoc - O Operze
Znajdź lokalizację Profil użytkownika - w tym folderze znajdziesz plik wand.dat
Podmień ten plik (z jednym hasłem) na "stary" - z 16 hasłami.