Blokowanie forum na Onet.pl

w dziale Opera
tomek80 napisał(a):

Witam

Chciałbym prosić Was o jakąś radę odnośnie forum na Onecie. Denerwują mnie kretyńskie komentarze, które są umieszczane przez dzieciaki na Onecie pod każdym artykułem i chciałbym się tego pozbyć. Próbowałem do urlfilter.ini wstawić blokadę "#div(mdl_wiadomosci_forum_showdetailnews)", ale niestety nic to nie daje sad. Pod Firefoksem właśnie taka blokada działa. Czy macie jakiś pomysł jak można usunąć to kretyńskie forum?

Pozdrawiam

Tomek

Ryszard napisał(a):

Mam w zablokowanych:
http://forum*.onet.*
http://*.onet.*forum*
i jakoś nie mogę znaleźć strony z komentarzami. Podaj jakiegoś linka.

Barthezdeleted napisał(a):

Mój UserCSS dla Onetu wygląda tak,z tym że blokuje trochę więcej. Do zablokowania komentarzy wystarczy chyba samo table.forumtext {display:none !important;}

table.forumtext, table.ecbbg, .a09, #Panel_Maly, #Panel_Duzy {
display:none !important;
}


W każdym bądź razie, jak będziesz chciał coś zmieniać w ten sposób to rób to przez UserCSS w Preferencjach dla witryny. Blokowana zawartość służy raczej do blokowania adresów stron.

EDIT -
Właśnie sprawdziłem div#mdl_wiadomosci_forum_showdetailnews ładniej blokuje tę cześć strony, możliwe że od ostatniego razu zmieniła się struktura strony - komentarze blokowałem naprawdę dawno temu wink

tomek80 napisał(a):

Zastosowałem obie porady, które mi podaliście i niestety nie ukrywa tych durnych komentarzy sad. Podam może przykładowego linka z działu "Sport" oraz link z działu "Gospodarka". W dziale wiadomości komentarze są blokowane, ale to chyba przez ten mój filtr sad. Jakieś inne pomysły?

Edit:

Przepraszam, ale okazuje się, że to, co podał Barthez doskonale blokuje te komentarze smile. Po prostu nie potrzebnie dodałem na początku tego filtru CSS znak "#" wink.

Dziękuję Wam bardzo za pomoc smile.

pgmost napisał(a):

A propo Onetu a konkretnie Onet TV: chodzi mi komentarze ale nie te standardowe u dołu, tylko te komentarze-okienka wskakujące na ekranik filmu, na kilka sekund i znikające, mają one x-wyłącznik ale ciągle pojawiają się nowe - ogólne blokowanie wyskakujących okienek raczej nie pomaga, a te okienka wskakują NA FILMIK, dość to irytujące.
Przykładowo wczorajsza Niedziela z dokumentem w Onet TV www.onet.tv/prawdziwa-twarz-kopernika,5604616,10,klip.html#

martinii napisał(a):

Witam,

Zastosowalem sie do porady Barthezdeleted i wyglada na to, ze dziala, ale tylko na stronie z wiadomosciami... W dziale sport czy waluty juz komentarze sa :/