złe wyświetlanie stron

w dziale Opera
ff1 napisał(a):

nie pamiętam dokładnie ale od opery w wersjach 9.30 i w górę pojawił się problem złego wyświetlania stron: chodzi o obrazki które są wyświetlane nie tam gdzie być powinny (obrazki z artykułów są wymieszane i poumieszczane nie w tych miejscach do których się odnosi treść artykułu).Trzeba zrobić reload by postawiały się tam gdzie trzeba.Problem ten w operze 10 wzrósł do takich rozmiarów że mam powoli tego dość. Czy zna ktoś przyczynę problemu? I jak to rozwiązać?
P.S. Instalowałem wszystkie wersje opery w ten sam sposób-odinstalowywałem poprzednią wersję a do starego katalogu instalowałem nową operę (stare pliki konfiguracyjne). Ten sam problem występuje w Operze 10 w windzie i ubuntu i dotyczy prawie wszystkich stron jakie odwiedzam (rzadko w wp,interii ale strony komputerowe poszatkowane to norma np.pclab, benchamark).A horror dzieje się ze stroną: http://www.f1ultra.pl/ . Dodam tylko-dzieje się tak przy pierwszym wgraniu (po reloadzie lub za którymś tam wejściem na stronę w czasie danej sesji jest już OK).

Medium napisał(a):

Mnie się podana strona wczytała szybko i bezbłędnie, nie trzeba było odświeżania.
Zastanawiam się czy może nie potrzebujesz jakiegoś resetu profilu, skoro przypadłość ta występuje od dość dawna. Zapewne kolejne wersje wgrywałeś na poprzednie bez kasacji katalogu profilu użytkownika.
Takie rzeczy potrafią się dziać przy nieprawidłowo blokowanej zawartości.

ff1 napisał(a):

,,zapewne"? -rozumiem że udzieliłeś odpowiedzi nie czytając linijek dalszych niż pierwsza?

Medium napisał(a):

Originally posted by ff1:

,,zapewne"? -rozumiem że udzieliłeś odpowiedzi nie czytając linijek dalszych niż pierwsza?


Jeśli wykonałeś tylko odinstalowanie Opery bez usunięcia katalogu użytkownika (deinstalacja tego nie robi!) to tak jakbyś wcale wcale nie usunął.