Na stronie nie wyświetla się pewna rzecz

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
majekmajek napisał(a):

Na stronie http://www.wzbmilenium.pl/?m=8&ids=1 po prawej stronie jest napisane E-KUPON i on się nie wyświetla prawidłowo.
Po kliknięci w kurs jakiegoś meczu powinien tam się dodać ten mecz abym mógł tam obliczać przypuszczalną wygraną, u mnie się to nie wyświetla, może coś trzeba włączyć w opcjach ale ja nie wiem co.
Używam najnowszej opery.

Barthezdeleted napisał(a):

Ustaw w Preferencjach dla witryny wzbmilenium.pl (PPM na w/w stronie) Maskuj się jako Firefox (karta Sieć).

Możesz też przy okazji ustawić przekazywanie danych stron odsyłających na tej samej karcie i akceptację wszystkich ciasteczek na karcie Ciasteczka.


Może być konieczne pobranie tego skryptu, umieszczenie go w jakimś katalogu (np.: UserJS) i wskazanie tegoż katalogu w Narzędzia Preferencje Zaawansowane Zawartość Opcje JavaScript Moje Skrypty JavaScript.

majekmajek napisał(a):

nie rozumiem jak mam pobrać ten skrypt, sorki za pytania ale się nie znam

Ryszard napisał(a):

Originally posted by majekmajek:

nie rozumiem jak mam pobrać ten skrypt, sorki za pytania ale się nie znam


Najpierw odpowiedz, czy ustawiłeś w preferencjach dla strony maskowanie i przekazywanie ciasteczek - początek wiadomości Bartheza

pgmost napisał(a):

Maskowanie na FF nie pomaga sam to sprawdzałem wieki temu i była to przyznaje się jedna z niedogodności Opery, nie dało się zrobić e-kuponu w Milenium, jeśli potrzebowałem to na FF przechodziłem a tu proszę - skrypt i DZIAŁA bigsmile Barthez jesteś wielki wink A propo co to za skrypt i jak on działa?

Medium napisał(a):

Originally posted by pgmost:

A propo co to za skrypt i jak on działa?


spoof as Firefox or Internet Explorer by TarquinWJ (adapted from Andrew Gregory's script)

Pewnie działa lepiej od maskowania ustawionego w Operze.
http://userjs.org/scripts/browser/enhancements/zz-spoof-id

Barthezdeleted napisał(a):

Originally posted by majekmajek:

jak mam pobrać ten skrypt


Kliknij PPM na linku wybierz Zapisz element docelowy jako. Ewentualnie otwórz link (mówimy cały czas o tym z mojego postu) i wybierz Plik Zapisz jako ewentualnie użyj skrótu klawiszowego CTRL+S.

Zapisany plik umieść w jakimś katalogu (np.: stwórz gdzieś katalog UserJS) i wskaż tenże katalog w Narzędzia → Preferencje → Zaawansowane → Zawartość → Opcje JavaScript → Moje Skrypty JavaScript.

Originally posted by pgmost:

A propo co to za skrypt i jak on działa?


Jeśli ustawisz Maskuj się jako w Operze zmieniany jest tylko ciąg UA. Przeglądarkę można jeszcze wykryć używając JavaScriptu. Skrypt który masz zainstalować powoduje, że staje się to nie możliwe i będziesz widziany jako IE/FF jeśli użyjesz Maskowania.