Opera Mail vs Poczta.o2.pl

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
PisarzKsiazkowicz napisał(a):

Witam!
Ostatnio przesiadłem się z opornego Google Chrome na Operę. Z początku nie miałem problemów. Kilka dni temu, zauważyłem że nie dochodzą do mnie maile. Sprawdzałem przez stronę, maile są. Jednak Opera ma problem z pobraniem ich. Nie przestawiałem, wszystko działało tak jak powinno. Od kilku dni nie działa. Podejrzewam, że to pewnie źle skonfigurowany filtr antyspamowy (mail od Opery był jedynym, który doszedł), ale pewności nie mam. Miał ktoś podobny problem? Albo czy wie ktoś jak temu zaradzić?

Używam Opery 10.00
Kompilacja 1750

golew napisał(a):

Jakie ustawienia konta wpisałeś? Masz w ogóle jakiekolwiek wiadomości albo ważne dane w poczcie w Operze? Jeśli nie to po prostu usuń katalog mail (albo przenieś go gdzieś) i ustaw konto od nowa. Wpisz dane - adres mailowy a Opera praktycznie zrobi resztę - wpisze serwery, porty i sposoby uwierzytelniania. Spróbuj odebrać pocztę i obserwuj co się dzieje, czy nie wyskakują jakieś błędy.

PisarzKsiazkowicz napisał(a):

Nie usuwam maili z serwera, więc nawet jak mam to powinienem móc ponownie pobrać. Gdzie znajduje się ten katalog "mail"? Postaram się coś wykombinować.

Przeniosłem folder i działa. Dziękuję za pomoc.