Onet czat w operze

w dziale Strony WWW w Operze
Zippe napisał(a):

Drobny problem ale nie lubie jesli cos nie dziala jak powinno.
Nie moge wyłaczyc Opery gdy korzystam z czata na onecie, przy próbie wyłaczenia (po wylogowaniu z czata) następuje zawieszenie opery. A jesli sie wylączy, co jest bardzo rzadkie, to proces opery muszę ręcznie konczyć w Task manager. Korzystam z Visty, ale w Windows 7 miałem podobnie. Explorer i Firefox działaja poprawnie. Przeszukalem forum ale nic nie znalazlem w tym temacie, mam nadzieje, że nie przeoczyłem.

Zippe napisał(a):

Nikt nie ma pomysłu: /

Arielek napisał(a):

A teraz dla odmiany w ogóle czat na Onet.pl nie uruchamia się w przeglądarce Opera 10.01 PL - następuje przekierowanie na stronę umożliwiającą pobranie Java (która jest de facto zainstalowana w systemie i np. czat na Interia.pl działa bez problemu). Ciekawe, czy to wynika z jakiś zabezpieczeń w przeglądarce (ostatnio, gdy jeszcze czat na Onet.pl działał wyświetlane było okienko dialogowe informujące o jakiś nieprawidłowościach związanych z zabezpieczeniami) czy to pracownicy Onet.pl zablokowali możliwość korzystania z czatu w przeglądarce Opera...

bananjp napisał(a):

U mnie nawet na interii nie działa KLIK

Zippe napisał(a):

Sutuacja zmieniła się wraz z zainstalowanie Opery 10.50 beta. Czat na onecie działa bez problemów. Opera 10.50 ma wbudowaną javę i problemy z przekierowywaniem na stronę javy już nie występują. Pozdrawiam.