Wolno wczytują się strony w Operze

w dziale Strony WWW w Operze
hepi1 napisał(a):

Od 5 lat używam kolejnych wersji Opery, obecnie 10.01 byłem zadowolony z niej aż tu nagle zaczeły się problemy z przeglądaniem stron .Strony otwierają się bardzo wolno, czasami nawet do minuty Do tej pory używałem routera Asmax Ar 804u (spalił się),obecnie używam routera TP-Link TD-W8910G.(firmware V2- z tego co patrzyłem najnowsze) Zaznaczam że korzystam z neostrady 1 Mb.Sprawdzałem prędkości są dobre ;około 900kb/s // 115kb/s i z serwisem neostrady.Najśmieszniejsze z tego jest to że Internet Explorer otwiera strony o wiele szybciej niż Opera .Nie wiem gdzie szukać przyczyny problemu.Szukałem na forach ale nic nie znalazłem.Może ktoś ma jakiś pomysł.

Medium napisał(a):

Tak z ciekawości: kolejne wersje Opery instalowałeś na poprzednie, czy robiłeś czyste instalacje i przenosiłeś niektóre dane?
Opróżniasz na wyjściu pamięć podręczną?

migawka napisał(a):

zmieniałeś coś ostatnio w ustawieniach Opery bądź samego komputera?

hepi1 napisał(a):

Część Oper aktualizowałem ,część instalowałem na "czysto". Opera 10 była aktualizowana.Postanowiłem sprawdzić jak chodzą starsze wersje .Tak samo wolno otwierały się strony , wersja Opery USB 10 tak samo wolno chodziła.Sprawdziłem na kompie i laptopie ;było to samo.
Pamięć zawsze czyściłem na wyjściu. Kolega ma internet w Netii, też zauważył spowolnienie Opery.W tej chwili Opera "naprawiła się" i śmiga .
Nie wiem jaka była przyczyna spowolnienia ,być może TPSA eksperymentowała na swoich kabelkach.

migawka napisał(a):

może coś się pogryzło między kolejnymi wersjami Opery

hepi1 napisał(a):

W Operze USB też się coś pogryzło?

migawka napisał(a):

nie wiem