aktualizacja opery a zapisane wcześniej hasło

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
mojki1 napisał(a):

Witam. Mam taki problem, że po aktualizacji opery to wresji 10.01 "utraciłem'' wcześniej zapisane hasło. Znaczy sie hasło dalej jest. tylko że w poprzedniej wersji po kliknięciu na wprzycisk logowania ctrl+enter login i hasło były wpisywane w pola, a na koniec trzeba było jeszcze potwierdzić hasło jednorazowo generowanym kodem, który również został zapisany w operze. Wcześniej wystarczyło wpisać nowy poprawny kod jednorazowy, a teraz w wersji 10.01 odrazu mnie wywala, bo złe hasło(zły kod jednorazowy-wcześniej zapisany)- teraz po wciśnięciu ctrl+enter odrazu próbuje sie logować-taki automatyczny enter. W związku z tym że hasła dalej nie pamiętam, mam zapytanie czy ew. zainstalowanie wcześniejszej wersji umożliwi mi dalsze logowanie, a może w tej wersji jest jakiś trik, co może wyłączyć ten "automatyczny enter"?? A wogóle jak wygląda instalacja wcześniejszej wersji opery, tzn to nie jest tak samo jak z wmp11, że nie da sie zainstalować już starszej wersji?? Myślę że za dużo nie namieszałem smile Z góry thx za pomoc

Medium napisał(a):

ENTER Ci się zepsuł?

Jak sobie poradzić z zapamiętaniem loginu i hasła na stronach gdzie wpisujemy jeszcze kod z obrazka

Originally posted by mojki1:

A wogóle jak wygląda instalacja wcześniejszej wersji opery, tzn to nie jest tak samo jak z wmp11, że nie da sie zainstalować już starszej wersji??

Szczerze mówiąc nie próbowałam down-gradu Opery instalowanej domyślnym instalatorem MSI, ale kiedyś, gdy używałam instalatorów klasycznych można to było zrobić bez problemu. Po odinstalowaniu nowszej automatycznie działała starsza wersja.
Myślę, że z MSI to się nie uda i trzeba najpierw odinstalować jedną wersję, że zainstalować starszą, chociaż kto wie?