Brak aktywnego prawego guzika myszki

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Adagioo napisał(a):

Witam!
Od paru dni borykam się z problemem nieaktywnego prawego guzika myszki w operze. Podczas przeglądania stron nie ma możliwości skorzystania z opcji tam się znajdujących. Czym może to być spowodowane i jak zmienić ustawienia aby wszystko wróciło do normy?

Medium napisał(a):

Originally posted by Adagioo:

Od paru dni borykam się z problemem nieaktywnego prawego guzika myszki w operze.


Czy tylko w Operze, czy też w innych programach również?

Adagioo napisał(a):

W operze. Prawy guzik działa w operze wszędzie poza właściwą stroną web. Nie ma opcji dodaj stronę do zakładek czy też otwórz w nowym oknie jakiś link. Np w polu edycyjnym teraz tutaj gdzie pisze prawy guzik działa ale poza tym polem już nie.

Medium napisał(a):

Skoro tak, to zajrzyj, jaką masz aktywną konfigurację menu: Menu → Narzędzia → Preferencje → Zaawansowane → Paski narzędzi → Konfiguracja menu
Jeśli jest tam tylko jeden wpis, Opera Standard, musisz wykonać naprawę instalacji, jeśli jakiś inny plik, ustaw na Opera Standard, a ten aktywny usuń, bo jest wadliwy.

Adagioo napisał(a):

Pomogło, usunąłem wszelkie inne konfiguracje pasków narzędzi oraz kliknąłem na opera standard zarówno w konfiguracji pasków jak i w konfiguracja menu i wróciło to czego potrzebowałem. Dziękuje za pomoc!