kosz w M2 - nic nie ma a "ma"

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
pyrrus napisał(a):

W M2 w koszu pokazuje mi że mam tam aż 1107 wyrzuconych wiadomości, tymczasem nie ma tam nic. Jak wejdę do kosza, to M2 zaczyna odliczać te nibymaile od 1107 w dół (do zera), ale nawet wtedy nic nie pokazuje... Jak naprawdę opróżnić kosz?

qviri napisał(a):

A może to wiadomości z grup dyskusyjnych? Włącz ostatnią ikonkę w górnym rzędzie i zobacz, czy się pojawią...

pyrrus napisał(a):

mam włączaone wszystkie guziki na górze akurat w koszu... Więc to nie to, nadal mam ponad tysiąc maili-duchów w koszu...

fio napisał(a):

Piszesz, że otwierasz kosz, a próbowałeś z poziomu hotlisty zaznaczyć w poczcie kosz, a następnie prawym przyciskiem myszy i Opróżnij kosz?

pyrrus napisał(a):

właśnie to robię i z tego poziomu, też nic nie daje...

fascik napisał(a):

niestety rowniez to mam...pomimo tego ze nic nie wyrzucalem do kosza...

no i sie mecze z Outlookiem czytajac grupy :-(

fio napisał(a):

Ja dzisiaj zauważyłem inne dziwne zachowanie kosza, a nawet całej Opery. Otóz usuwając z kosza wiadomości zrestartował mi się komputer. yikes Drugi raz to samo. Za trzecim razem usuwałem już maile pojedyńczo i na jednym z nich znowu reset. Z kolejnym razem pozostał mi ten jeden, ostrożnie wciskam "Delete" - znowu monitor gaśnie. Uruchomiłem ponownie i w koszu niby pusto a jednak w nawiasie widać tę nieszczęsną jedną wiadomość. Wyczyściłem ostatecznie foldery "storage" i "cache" i jest spokój. Nie biorę pod uwagę wirusa, ponieważ system mam dobrze zabezpieczony.
Ktoś spotkał się z czymś tak niepokojącym?

lukoc napisał(a):

Originally posted by fio
Ja dzisiaj zauważyłem inne dziwne zachowanie kosza, a nawet całej Opery(...)


Mnie czasami zdarza się niespodziedziewany restart systemu w trakcie surfowania. Ale zrzucam to na karb źle skonfigurowanego serwera sieci lokalnej.

...