Problem z wczytywaniem stron

w dziale Strony WWW w Operze
Nitan napisał(a):

Witam, ponieważ nie znalazłem odpowiedniego działu to piszę tutaj. Mianowicie tak jak w temacie, mam problem z wczytywaniem stron javy i adobe flash playera a nawet google chrome. Wszystko jest OK wczytuje się ładne ale gdy klikam download to za każdym razem wyskakuje mi bląd:

Błąd!
Nie można odnaleźć serwera

Próbujesz odwiedzić adres http://javadl.sun.com/webapps/download/AutoDL?BundleId=36668, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym, takiego jak np. zapora połączenia internetowego (firewall), są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci.
Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci.
Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że używanie proxy jest niezbędne do łączenia z Internetem. Odśwież stronę.
Potrzebujesz pomocy?
Otwórz Pomoc Opery.
Odwiedź witrynę wsparcia technicznego Opery.Proszę o szybką pomoc, męczę sie z tym już bardzo długo sad.

nlukasn napisał(a):

Używasz jakiegoś firewalla, serwera proxy? - wyłącz je