Ciąg dalszy z usuwaniem wiadomości z serwera.

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
TomekemoT napisał(a):

Witajcie,
Wiem że ten wątek został już poruszony ("Usuń wiadomości z serwera") ale natrafiłem na pewien problem. Także u mnie co kilka minut pojawiają się wszystkie wiadomości jakie mam na koncie (to gmail na gazeta.pl) łącznie ze spamem. Oczywiście usuwam je i opróżniam kosz, ale problem wciąż się powtarza. Dodam że ten problem pojawił się po reinstalacji windowsa (xp professional sp3). wcześniej także miałem Operę 10.10 i nie było żadnych kłopotów z pocztą.
Próbowałem zastosować Wasze rady z powyższego wątku, a więc: zaznaczyć w opcjach "Usuń wiadomości z serwera po usunięciu ich z Opery" ale okazało się że we Właściwości konta-Odbierane nie mam takiej opcji. Na dowód załączam zrzut.
Co robić?Właściwości konta.jpg

Ryszard napisał(a):

Originally posted by TomekemoT:

Co robić?


Na początek przeczytaj http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=303732

Medium napisał(a):

Originally posted by TomekemoT:


Właściwości konta.jpg


Jaką Ty masz wersję Opery?

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Medium:

Jaką Ty masz wersję Opery?

Nie chodzi o wersję jego Opery. Chodzi o to, że konto na gmailu/gazecie standardowo dodaje się jako IMAP. I o pewnych problemach z tego wynikających jest wątek do którego kieruję.

Medium napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Chodzi o to, że konto na gmailu/gazecie standardowo dodaje się jako IMAP.


A, teraz jasne, masz rację.

TomekemoT napisał(a):

Ryszardzie, dzięki za odpowiedz. Rozwiązałem problem następująco: w zakładce Poczta wszedłem na Foldery IMAP i tam odhaczyłem zbędne subskrypcje. Jak na razie nie jestem zasypywany wiadomościami:). Załączam zrzut. folder IMAP.jpg
Pozdrawiam.