Problem z ALIOR BANK

w dziale Strony WWW w Operze
gkmaster napisał(a):

Witam

Korzystam z opera już od kilku lat (chyba od wersji 4.xx) Byłem bardzo zadowolony do czasu gdy zaktualizowałem sobie moją Operę na wersję 10.xx. Tu pojawiły się problemy z wyświetlaniem JAVA. W sumie bym tego nie zauważył do momentu gdy na własnej stronie www umieściłem migający napis zrobiony w JAVA. Napis się poprostu nie wyświetlał. W innych przegladarkach nie było problemu (IE, FF). Idąc dalej kolejnym problemem jest korzystanie z banku - ALIOR BANK i to już jest dość poważny problem. Posiadam w tym banku dwa konta - loguje się do panelu administracyjnego z którego mam dostęp do kont. Strona banku zrobiona jest w całości w JAVA. Problem pojawia się w momencie gdy chcę się przełączyć między kontami - wybieram z listy rozwijanej konto nr 2 klikam - opera chwilę myśli i ładuje mi ponownie konto nr 1. Co ciekawe - po zaintalowaniu ponownie opery 10.10 wszystko działała poprawnie przez jakieś 3 dni. Potem problem pojawia się ponownie. W innych przeglądarkach wszystko działa bez problemu (IE, FF, Chrome).

Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną?

Od tej porty przestałem chwalić przeglądarkę OPERA i sam przesiadłem się na chrome - jednak brakuje mi w nim kilku gadżetów które miałem w operze (fajnie zorganizowane zakładki, szybkie wybieranie).

Zauważyłem również, że Opera wolniej ładuje strony! Panowie programiści powinni się bardziej postarać i popracować nad stabilnością pracy przeglądarki a nie nad dodawaniem dodatkowych bajerów z których większość osób nie korzysa albo korzsta sporadycznie i własciwie można by się bez nich obejść.

zielak007 napisał(a):

Chyba mylisz pojęcia. Java to nie to samo co JavaScript. Logując się (przynajmniej w wersji demonstracyjnej) nie jest wymagana Java. Naciśnij F12 i sprawdź czy nie masz przypadkiem odznaczonej obsługi JavaScript.

Jeśli jednak rzeczywiście wymagana jest Java a Ty faktycznie zrobiłeś w tym migający napis, to pobierzesz ją stąd. Po zainstalowaniu tego i uruchomieniu przeglądarki sprawdź pod F12 czy jest włączona obsługa Javy oraz czy się poprawnie zainstalowała.

golew napisał(a):

Nie potwierdzam, bez problemu korzystam z bankowości internetowej Aliora.

hornet900 napisał(a):

Potwierdzam! Od czasu zainstalowania najnowszej opery, mam problemy z aplikacja AliorBanku. Z mojego konta bankowego, korzystam w domu na co najmniej trzech komputerach (na dwóch mam Viste, a na jednym XP), na wszystkich aplikacja działa tak samo źle. Krew mnie zalewa. Dzisiaj, z dnia na dzień (wczoraj wszystko było ok, a od wczoraj nic nie instalowałem) pojawił się nowy problem, ze składaniem zleceń maklerskich - okno się przywiesza. Krew mnie zalewa, nie wiem komy to zgłosić i w jaki sposób. Chyba będę musiał zmienić przeglądarkę.
Pozdrawiam,
P.

bananjp napisał(a):

http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/informacje_o_banku/kontakt

hornet900 napisał(a):

ale, to raczej problem z przegladarką

stivo85 napisał(a):

To strona ma być dostosowana do działania pod każdą przeglądarką, a nie odwrotnie..

bananjp napisał(a):

Originally posted by hornet900:

ale, to raczej problem z przegladarką


Podałem Ci stronę na której na samym dole jest coś takiego jak "zgłoś uwagę" , napisać już za Ciebie nie napiszę.