zamykanie opery w gimeilu

w dziale Strony WWW w Operze
kamylkamia napisał(a):

Nie jestem specjalistą i tym bardziej będę wdzięczna za pomoc.. Przyzwyczaiłam się do opery i nie chcę z niej rezygnować, więc piszę..
Problem dotyczy gmaila. Logowanie zachodzi normalnie, szybko i sprawnie, ale po chwili gdy już jestem w odebranych - wyłącza mi się całkowicie przeglądarka i wyskakuje okno, że wystąpił błąd, tyle że bez żadnych szczegółów, oprócz adresu ostatniej strony... Wysyłanie raportów nic nie pomaga. Ponownie wgrałam flasha i javę, odinstalowałam i wgrałam znowu operę, wykasowałam ciateczka i zmieniłam ich ustawienia i nic... HELP

aefyk napisał(a):

Nie napisałaś jaką masz wersje Opery a to może być w tym przypadku bardzo ważne.
W tej sytuacji ja bym Ci zaproponował sprawdzenie jak bedzie działać Opera 10.10 USB. Poniżej daję link bezposrednio do pliku archiwum.
Ta wersja nie wymaga tzw. instalacji. Z archiwum musisz wypakować katalog "Opera1010usb" w dowolne miejsce na twardym dysku i z tego katalogu uruchomić plik OperaUSB.exe. Jeśli jej działanie Ci się nie spodoba możesz poprostu usunąć katalog "Opera1010usb" i zapomnieć o niej.

http://opera-usb.com/download/opera1010usb_int.zip

JaDo napisał(a):

Originally posted by kamylkamia:

Wysyłanie raportów nic nie pomaga


Jeśli, to wina Opery, to poprawy należy się spodziewać najszybciej w następnej wersji.

Originally posted by kamylkamia:

Ponownie wgrałam flasha i javę, odinstalowałam i wgrałam znowu operę, wykasowałam ciateczka i zmieniłam ich ustawienia i nic...


Flash i java niepotrzebnie. Odinstalowanie Opery musi być doszczętne, tzn. trzeba usunąć katalog \profile. Przed tym zrobić kopie ważnych plików, patrz FAQ na forum.

System? Korzystasz z jakiś skryptów użytkownika?