Google i niecofanie się

w dziale Strony WWW w Operze
Plastek napisał(a):

Witam.

Od jakiegoś czasu mam kłopot z Operą (v10.10 b.1983) i wyszukiwarką Google.
Otóż gdy wpiszę jakąś frazę której szukam dostaję wyniki. Przechodzę pod dowolny link wskazany przez Google. Gdy chcę wrócić do strony Google z wyszukanymi linkami, Opera wraca na ułamek sekundy na Google i z powrotem na odwiedzoną przed chwilą stronę. No i już nie mam aktywnego powrotu (brak aktywnej strzałki "wróć"). Tak jakbym zaczął od tej właśnie strony a nie od Google. Wkurza to bardzo, bo jestem zmuszony otwierac wszystkie znalezione linki na nowej karcie a nie na tej samej - inaczej nici ze znalezionych linków w Google bo ich już nie ma; nie ma odwiedzonej strony Google. Jak się zapomnę i otworzę link na tej samej karcie, to znów musze otwierać czystą stronę google i wpisywac czego szukam.

Ktoś wie co się dzieje?

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Plastek:

Gdy chcę wrócić do strony Google z wyszukanymi linkami, Opera wraca na ułamek sekundy na Google i z powrotem na odwiedzoną przed chwilą stronę.

Nie udało mi się odtworzyć takiego zachowania Opery.

Plastek napisał(a):

A ja nadal walczę z tym problemem. Co ciekawe, Opera zachowuje mi się TYLKO na jednym komputerze; na laptopie i innych nie ma kłopotu. Wychodzi na to, że to jakaś wina systemu (Windows XP) - tylko gdzie tego szukać? Trochę to upierdliwe takie zachowywanie sad . No i tak się dzieje TYLKO na stronie Google.

Medium napisał(a):

A może reset profilu pomoże?