"Resource download failed java.io....."

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
Herdalis napisał(a):

Witam!
Piszę ponieważ mam duży problem a nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Wszędzie znajduję tylko te same pytania a żadnych odpowiedzi. Posiadam telefon Nokię 5130 ExpressMusic w sieci Plus (mixPlus). Kupiłem sobie pakiet Internetowy 25mb, ze strony plus wysłałem ustawienia Internet gprs. Za pomocą zintegrowanej przeglądarki łącze się ze stroną Opery, ściągam najnowszą (5.2 beta). Wszystko przebiega bez problemu, system pobiera dane pakietowe. Uruchamiam operę. Zaczyna się instalacja i po chwili wyskakuje komunikat : " resource download failed java.io.ioexception ". Nic nie mogę zrobić. Pousuwałem wszystkie konfiguracje i ściągnąłem same ustawienia Internet gprs i dalej bez sukcesu. Wygląda na to, że telefon nie udziela pozwolenia aplikacji na pobranie dodatkowych danych albo na rozpakowanie ich. Próbowałm instalacji i na pamięci telefonu i na karcie 2gb. Bez powodzenia. Bardzo proszę Was o pomoc.

volumepl napisał(a):

Czy masz zainstalowaną Operę Mini 4.2? Czy działa poprawnie? Napisz w całości, jaki napis pokazuje się w trakcie instalacji.

Geass89 napisał(a):

Originally posted by Herdalis:

resource download failed java.io.ioexceptionPrzecież Ci napisał dokładnie ten komunikat. JA mam Samsunga Avile w Heyah i mam ten sam problem podczas instalacji wyskakuje ten oto błąd. Wiadomo już coś na ten temat. Czy nadal ani widu, ani słychu?

OK udalo mi sie ominac bląd poprzez wgranie opery z kompa nie przez wap i paca.