Grupy dyskusyjne - znikają tematy

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Dzieciol napisał(a):

Witam

Mam problem z czytnikiem grup dyskusyjnych, niby wszystko jest wporządku, tematy się ściągają, da się je czytać, ale niestety nie wszystkie sad Czasem gdy klikne na jakiś temat pojawia się na sekundę, a potem "znika".
Dzieje się to tylko z niektórymi postami, czy to jest błąd Opery?? Czy może mam coś źle skonfigurowanego??

Trochę jest to denerwujące, czasem zdarzają się ciekawe tematy na grupach, a ja nie mogę ich odczytać sad poradźcie prosze smile

wuja napisał(a):

Strzelam - sprawdź, czy przypadkiem nie masz zanaczone oznaczania jako przeczytane po iluś tam sekundach a jednocześnie "odciśnięte" "pokaż przeczytane"; przejrzyj też po kolei wszystkie opcje wyświetlania - przez przypadem mogłeś coś zaptaszkować lub odptaszkować.
Używam na grupach Opery od dawna i raczej kłopotów nie mam (poza kłopotami z serwerem
gazeta.pl od czasu do czasu)

Janko napisał(a):

Originally posted by wuja

Używam na grupach Opery od dawna i raczej kłopotów nie mam (poza kłopotami z serwerem
gazeta.pl od czasu do czasu)


...z którego na dodatek rozsyłane są robaki, a miałem ich ze trzydzieści razy w swojej poczcie.
Pzdr.

wuja napisał(a):

Originally posted by Janko
...z którego na dodatek rozsyłane są robaki, a miałem ich ze trzydzieści razy w swojej poczcie.
Pzdr.Nie jestem oczywiście na 100% pewien, ale to chyba mniej zależy od serwera, a bardziej od samego użytkownika. Ja akurat poczty na gazeta.pl używam tylko do "obsługi" grup dyskusyjnych (adres na grupach podaję w formie antyspamowej) i subskrypcji z takich instytucji jak INFOR, czy np. portalu podatki.pl. Nie dostałem jeszcze nigdy przez ten serwer żadnej podejrzanej wiadomości, a spamów przez trzy lata to zliczyć można na jednej ręce.
Do wymaganej czasami rejestracji, przy okazji instalacji jakichś tam programów czy jakichkowliek innych, nazwijmy to "działań" w sieci podawałem adres z interii.pl, a od pewnego czasu też na onet.pl.
No i przez te serwery otrzymuję od kilkunastu do kilkudziesięciu dziennie wszelkiego rodzaju badziewia, robaki, wirusy i inne bakterie. Czyli sam się o to "prosiłem" podając swój adres.
Oczywiście, słowo otrzymuję należy użyć w cudzysłów, gdyż dzięki skrzynce bogiego to całe badziewie jest usuwane bezpośrednio z serwera i po sprawie.