Bug w Operze 10.50? Białe na białym...

w dziale Opera
bradiaga napisał(a):

Cześć
Nowa Opera wydaje się być OK, ale zaraz na wstępie mnie zaskoczyła bugiem. Ustawienia>Preferencje>Zakładki> patrz opisy przy okienkach formularzy czy opisy przy okienkach do stawiania "ptaszków". Opisy są białą czcionką na biało-szarym tle, nie do przeczytania. Ktoś to ma? A może jakaś recepta? Dwa razy instalowałem tą Operę i zawsze tak samo.
Ponadto nainstalowana na 10.10 nie zachowała kont RSS, filtrowania, niektórych katalogów poczty (niedomyślnych) i niektórych ustawień. A w ogóle to 10.10 dała mi się we znaki, najgorsza przeglądarka jaką kiedykolwiek używałem. Mam nadzieję że w 10.50 wykosili nieco bugów.

Jacek

Medium napisał(a):

Originally posted by bradiaga:

Opisy są białą czcionką na biało-szarym tle, nie do przeczytania. Ktoś to ma?


Pewnie ten, kto używa Twojej skórki.


bradiaga napisał(a):

Faktycznie, zmieniłem skórkę i napisy są OK. Ale ta skórka działała w 10.10 znakomicie smile Szkoda bo to moja ulubiona Cherry.

Medium napisał(a):

Originally posted by bradiaga:

Szkoda bo to moja ulubiona Cherry.


Jesteś mi dłużny dobre piwo:
cherry-1_7-medium.zip
Zapisz w folderze skins Profilu użytkownika, zrestartuj Operę i wybierz przerobioną skórkę. Nazywa się teraz Chery - Medium wink

bradiaga napisał(a):

A dziękuję za podpwiedź smile Ale dziś znalazłem jeszcze jeden bug. Ctrl+A w oknie listy maili działa ale to samo z Menu>Strona>Zaznacz wszystko już nie działa. Ciekawe że ta funkcja już w oknie treści maila działa. Specjalnie mi to nie przeszkadza ale postanowiłem że będę zgłaszał usterki na które trafię w nadziei że to się przyczyni do poprawy Opery.

Medium napisał(a):

Originally posted by bradiaga:

Specjalnie mi to nie przeszkadza ale postanowiłem że będę zgłaszał usterki na które trafię w nadziei że to się przyczyni do poprawy Opery.


Zgłaszaj takie kwiatki bezpośrednio tu: https://bugs.opera.com/wizard/

A jak skórka? Bo ja standardowo wszędzie wykasowałam biały kolor tekstu, bo nie wiedziałam, w której wnieść poprawkę... wink

bradiaga napisał(a):

Wypisałem formularz mimo mojego cienkiego angielskiego, ciekawe jakie będą efekty smile A skórka OK, przynajmniej tam gdzie zdążyłem zajrzeć.

siuder napisał(a):

a czy mi ktoś pomoze z Opera Classic Skin???tej skórki uzywam "od przed wojny" a tu taki sam problemik wystapil!!!

Medium napisał(a):

Originally posted by siuder:

a czy mi ktoś pomoze z Opera Classic Skin???


Która to?

siuder napisał(a):

Opera Classic Fixed , na obrazku oznaczona jako 9