Opera 9.10, jak przywrócić utracone zakładki

w dziale Opera
camelia napisał(a):

Opera 9.10, Windows 98

Podczas korzystania z przeglądarki nastąpiło zawieszenie komputera, a po ponownym jego uruchomieniu okazało się, że pasek osobisty, panele oraz zakładki są puste. W jaki sposób mogę przywrócić to, co utracone, a w szczególności zależy mi na zakładkach. Proszę o pomoc.

Medium napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/search.dml?term=przywr%C3%B3ci%C4%87+utracone+zak%C5%82adki&username=&exactusername=Y&mode=forum&submit=+Szukaj+&datemodifier=newer&limitdate=365&sortby=rel&disp=thread

camelia napisał(a):

Nie sądziłam, że uzyskam odpowiedź polegającą na odesłaniu do kilkuset wyników wyszukiwarki. Nie o taką pomoc mi chodziło. Jak najbardziej potrafię korzystać z wyszukiwarki, co uczyniłam także przed założeniem tego tematu. Nie znalazłam jednak niczego, co bym mogła uznać za odpowiednią do swojej wersji Opery i swojej sytuacji poradę czy rozwiązanie problemu. Spróbuję poświęcić kolejne godziny lub dni na wertowanie forum, ale najprawdopodobniej nie poradzę sobie, bo nie jestem ekspertem w temacie, nie mam też wystarczająco dużo czasu, by przeanalizować kilkaset tematów, w których mowa o zakładkach. Mogą Państwo skasować ten temat jako, jak rozumiem, dla siebie zbędny czy nie spełniający Państwa oczekiwań.

Jooseff napisał(a):

A masz w ogóle plik bookmarks.adr?
Lub opera6.adr?

I nie denerwuj się tak wink

Banita napisał(a):

Przeszukaj dysk systemowy,czy znajdzie cokolwiek z tego *.adr
<- wklej to do wyszukiwania,jak nie znajdzie to raczej bedzie klopot.

andol napisał(a):

Originally posted by camelia:

Nie znalazłam jednak niczego, co bym mogła uznać za odpowiednią do swojej wersji OperyNajstarsi górale już o tej wersji nie pamiętają, nie mówiąc już o rozwiązaniach problemów jej dotyczących… Więc jeśli oczekujesz pomocy, sama musisz wykazać odrobinę dobrej woli i współpracy, zamiast się obrażać bez powodu. smile

Czy Opera zainstalowana była w konfiguracji dla jednego użytkownika, czy dla wielu? Gdzie znajdował się jej profil (jeśli pamiętasz) i czy znajdował się tam, gdzie znajduje się teraz (Opera wskutek uszkodzenia jednego z plików konfiguracyjnych mogła „przełączyć” się z Multi User = 0 na Multi User = 1).