Shockwave player ciągły błąd

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
aggeta napisał(a):

Witam. Na operze 10.50 jak oglądam filmy(głównie na lockerz) to wywala mi błąd z wtyczką shockwave.
Robilam deinstalacje i ponowną instalację ale nie pomaga. Ma ktoś jakiś pomysł?;/shock.png

Medium napisał(a):

A jak w innych przeglądarkach? Jak na stronie testowej: http://www.adobe.com/software/flash/about/ ?
A może tu działa?

karolkuich napisał(a):

Tak się dzieje dość często po instalacji 10.50 na 10.10 lub wcześniejsze. Pomaga zazwyczaj usunięcie folderu użytkownika i przeniesieniu tylko haseł , zakładek i.tp. Możliwe, że wystarczyło by tylko usunąć operaprefs.ini. Nie wiem, nie próbowałem. Pierwszy sposób zazwyczaj przynosi poprawę.

slawo-g napisał(a):

Też mam problem z flashplayerem, na youtubie wyświetla mi informacje: "go upgrade" nie pomaga aktualizacja cały czas to samo, na firefoxie idzie normalnie.

KazikC napisał(a):

Originally posted by slawo-g:

na youtubie wyświetla mi informacje: "go upgrade"


Mnie się też takie coś przytrafiło.
Wcześniej odtwarzanie filmów na Youtube działało poprawnie i ni stąd ni zowąd przestało, aktualizowałem flashplayera, zainstalowałem nawet wersję rozwojową 10.1 Beta 3 i nic.
Pomogła ponowna instalacja Opery, ale najpierw (choć nie wiem czy potrzebnie) usunąłem wszystkie foldery użytkowane przez Operę.

slawo-g napisał(a):

No więc znalazłem rozwiązanie (przynajmniej w moim przypadku działa), częściowo skorzystałem z rady @karolkuich i z katalogu uzytkownika usunąłem wszystkie pliki z rozszerzeniem .dat (wcześniej zrobiłem ich kopie) uruchomiłem operę i flashplayer już działał prawidłowo, następnie po zamknięciu programu przywróciłem wszystkie pliki .dat z kopii oprócz cookies4.dat i gotowe. Flash działa i wszystkie ustawienia zachowane:)