Opera Mobile 10-synchronizacja zakładek

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
dd62 napisał(a):

Witam wszystkich
W świeżo zakupionym SE Satio (operator Era) zainstalowałem Operę Mobile 10,niestety nie działa mi Opera Link-wyświetla komunikat nieudanej synchronizacji. Zauważyłem też,że lepiej chodzi z wyłączoną funkcją Turbo.Zainstalowana również Opera Mini 5 zsynchronizowała wszystko. Gdzie może tkwić problem?

volumepl napisał(a):

Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś nazwę użytkownika i hasło.

dd62 napisał(a):

Pomyłka wykluczona,te same dane wpisane w Operze Mini spowodowały synchronizację. Czyżby do Opery Mobile trzeba było zakładać nowe konto?Przecież do synchronizacji Opery na PC,Mini i logowania do forum używam tej samej nazwy użytkownika i hasła i wszystko działa.

volumepl napisał(a):

Do synchronizacji używa się tej samej nazwy użytkownika i hasła, co do logowania na forum i Opera Unite. Może w czasie synchronizacji jeszcze jesteś gdzieś zalogowany i funkcja Opera Link nie działa.

dd62 napisał(a):

Wyłączyłem Opera Link w innych moich PC z Operą. Opera Mobile w dalszym ciągu podczas próby logowania wyświetla "loading failed" lub "parsing failed"

Medium napisał(a):

Bo jakoś od wczoraj są problemy z Opera Link.

dd62 napisał(a):

Być może,ale próbuję to zrobić nie od wczoraj:down:

mefmeri napisał(a):

dd62: u mnie było dokładnie to samo.. ale.. wpisałem w końcu usera z dużej litery czyli zamiast mefmeri to Mefmeri i .. zadziałało ;]

gumbyman napisał(a):

Originally posted by mefmeri:

dd62: u mnie było dokładnie to samo.. ale.. wpisałem w końcu usera z dużej litery czyli zamiast mefmeri to Mefmeri i .. zadziałało ;]potwierdzam - u mnie też dopiero zadziałał login z dużej litery (mogliby to w końcu poprawić:)).
Pozdrawiam

telxonpsion napisał(a):

Ja tez wpisuje z duzej i nie pomaga?
Udalo sie, teraz samo sie zsynchronizuje?