Problem z TinyMCE

w dziale Aplikacje dla Opery
worek napisał(a):

Witam.
Szukałem, szukałem, szukałem nie znalazłem.
Mam problem. Na prostej stronie, którą prowadzę do wpisywania informacji używam wbudowanego w CMS'a TinyMCE. Do wersji 10.10 wszystko latało jak ta lala. Od wersji Opery 10.50 niestety nie widać zawartości okienek w TinyMCE (dodawanie obrazów, linków itp.) Wyskakuje ramka, następuje pobieranie danych, ale wyświetla się tylko tło okna. W IE wszystko jest OK i w starszych wersjach Opery też. Nie chcę wracać do poprzednich wersji, ale jeżeli jest to jakiś błąd Opery to niestety "Nie chcem, ale muszem". Macie jakieś rozwiązanie? Jak to wygląda załączam w fotce.

1_resize.JPG

nowotny napisał(a):

U mnie przykłady na http://tinymce.moxiecode.com/examples/full.php działają bez problemu... co to za CMS i wersja TinyMCE...?

worek napisał(a):

Niestety przykłady też nie działają. Zacząłem obwiniać Kasperskiego, ale niestety to nie on. CMS- Php-Fusion, wersja TinyMCE jedna z ostatnich stabilnych, ale to nie ma znaczenia. Wszystko działało, zaczęło to się dziać po instalacji Opery 10.50 i po przejściu na 10.51 bez zmian. No szkoda, chyba wrócę do starszych wersji.

nowotny napisał(a):

Jak mówiłem - u mnie działa... szukaj przyczyny u siebie...

JaDo napisał(a):

Przyczyna jest i tu i tu. wink Trzeba mieć ustawiony Browser Java Script=2 , wtedy zadziała browser.js zmieniając ID. I powinno grać. Albo ręcznie - Przedstawiaj się jako Fx.

W 10.51 mam w tej chwili taki objaw, że po restarcie przestawia się na =0. Na brudnej instalce, nie miałem tego.

dodane: - a teraz "jeszcze lepiej", spr. dostępność aktualizacji (wtedy ściąga się nowy b.js jak jest), po restarcie było 2, wlazłem na forum i przestawiło się na 0. Nic nie kapuje.

worek napisał(a):

Originally posted by nowotny:

Jak mówiłem - u mnie działa... szukaj przyczyny u siebie...

to to wiem, ale jak pisałem to nowa Opera zawiniła, a nie ja. Przed wersją 10.50 wszystko był Ok, teraz nie jest. Mniejsza z tym zawsze można wrócić do starszych wersji, albo innych przeglądarek.

@jado niestety Twoje porady nie zadziałały, a szkoda. Post czytałem z wielką nadzieją, ale jak to mówią "wiadomo czyją matką jest nadzieja". Jestem pewny, że problem się rozwiąże i to zapewne sam (najczęściej tak bywa), a nie takie problemiki bywały.
Pozdrawiam

Ha, no nie jestem sam => forum opery EN

JaDo napisał(a):

Originally posted by worek:

@jado niestety Twoje porady nie zadziałały, a szkoda.

Chyba tak być musiało, nie przeczytałem dokładnie w czym problem. Przepraszam za zamieszanie.

Medium napisał(a):

Originally posted by worek:

Do wersji 10.10 wszystko latało jak ta lala.


I to póki co jest jedyna stabilna dziesiątka. Po prostu odpuść sobie Operę 10.5, chyba, że chcesz się przyłożyć do jej tworzenia.