Błąd Opery po aktualizacji

w dziale Strony WWW w Operze
ferki napisał(a):

Witam, dziś aktualizowałem Operę z wersji 10.10 do 10.51 i od razu wyskoczyło mi kilka problemów. Mianowicie zaraz po ściągnięciu najnowszej wersji i zainstalowaniu jej, co chwilę wyskakiwał mi błąd krytyczny opery z możliwością wypełnienia raportu, cokolwiek bym na nim nie zaznaczał komunikat pojawiał się ponownie. W związku z tym odinstalowałem i zainstalowałem Operę ponownie. Bez rezultatu. Odinstalowałem Operę jeszcze raz i usunąłem wszystkie pliki w Documents and settings, razem z tymi, które były ukryte. Zainstalowałem przeglądarkę po raz kolejny i uruchomiłem ją. Działa, niestety jest jedno ale. Gdy próbuję coś pobrać wywala mi błąd: "Opera.exe Nie znaleziono punktu wejścia procedury. W Bibliotece CTPplayerobject.dll" Zainstalowałem poprzednią wersję 10.10 dalej pokazuje się błąd. Przeskanowałem kompa antywirusem i pod kątem błędnych wpisów w rejestrze, wszystko wydaje się być w porządku. Ma może ktoś jakiś pomysł na mój problem, ewentualnie jakąś radę? Do mojego posta dołączam screen z błędu
blad.jpg

lemari napisał(a):


Uruchom chkdsk, a potem, jeśli będzie trzeba, napraw instalację Opery.

ferki napisał(a):

Uruchomiłem i niestety nie ma żadnej poprawy. Starsze wersje też przestały mi chodzić. Skanuje komputer wszelkimi możliwymi programami - wszystko jest ok. Nie wiem już gdzie szukać. Przeprowadziłem aktualizację na innych komputerach i wszystkie pracują poprawnie.

zwirpro napisał(a):

Dołączam się. W aktualizacji 51 jes błąd. A funkcja raportowania błędów opery jest tak upierdliwa i irytująca że w konsekwencji zniechęca do korzystania z tego browsera. Po radosnym miesiącu użytkowania opery 10.10 uległem upierdliwemu nagabywaniu o uaktualnienie do 10.51 i sen się skończył. Wracam z żalem do firefoxa. ... Pytanie: Jak można tak spiepszyć program!? Na cholerę te irytujące nagabywania o aktualizjację? Rapory błędów które mają rzekomo pomóc w omijaniu "podobnych błędów w przyszłości " . Przecież nikt tego nigdy nie przeczyta! ehh..

EDIT: W tej chwili udało mi się uruchomić wersję 10.10. Tylko dla tego że, usunąłem z rejestru wszelkie wpisy dotyczące Opery. Narazie chodzi.

Medium napisał(a):

Originally posted by zwirpro:

Rapory błędów które mają rzekomo pomóc w omijaniu "podobnych błędów w przyszłości " . Przecież nikt tego nigdy nie przeczyta! ehh..


A tu się z pewnością bardzo mylisz!

Originally posted by zwirpro:

W tej chwili udało mi się uruchomić wersję 10.10. Tylko dla tego że, usunąłem z rejestru wszelkie wpisy dotyczące Opery. Narazie chodzi.


Po Operze nie trzeba czyścić rejestru, a usunąć ukryty katalog użytkownika z plikami konfiguracyjnymi!
Pomoc → O Operze