Problem z Youtube w Operze 10.00.

w dziale Opera
siara1899 napisał(a):

Niezadowolony z Opery 10.51, postanowiłem ją odinstalować. Wcześniej zauważyłem, że mam na dysku praktycznie 3 wersje Opery (w panelu sterowania - usuń programy tyle mi ich wyświetlało), więc postanowiłem usunąć wszystkie. Usunęłem też dane aplikacji operki na obu kont na moim komputerze. Wgrałem na swoim koncie Operę 10.00. Wszystko niby cacy, działą mój upragniony Flash blocker. Lecz:
-nie mogę się zalogować na YT na koncie na którym instalowałem na nowo operę - na drugim koncie to się udaje (loguje się poprawnym hasłem, po czym wracam na stronę główną YT jak by nigdy nic, lecz niezalogowany) + youtube ma dziwny wygląd
-nie odtwarza mi filmików na YT (sławny błąd "Wystąpił błąd, spróbuj później") - na drugim kocie odtwarza bez problemu.

O problemie z odtwarzaniem na YT już widziałem wątek, lecz niewiem, antidotum już jest? wink Problem z logowaniem bardzo mnie męczy, gdyż mam włączoną akceptacje ciastek z YT. Na innych stronach, forach loguje się bez problemu i jeszcze mnie zapamiętuje.

Aha, i gdy pisałem tego posta to mi wszystko na czerwmono zanaczyło, choć mam ustawiony polski język. Próbowałem zmieniać jeden polski na drugi i restartować operę lecz nic nie dało.

Medium napisał(a):

Jeśli nie 10.51 to bardzo proszę wybierać wersję 10.10. Ona jest stabilna.
http://www.opera.com/download/?os=windows&list=all