Google/YouTube

w dziale Po godzinach
pgmost napisał(a):

Szybka historia w punktach
-mam 2 konta pocztowe powiedzmy że Gmail główny i Onet dodatkowy, poczta przez Operę, ręcznie tylko czasami
-konto Gmail ustawione tak by nie zapamiętywało wszelkiego rodzaju historii itp (historia online wyłączona)
-gdyby przypadkiem się nie wylogować z Gmaila to nadal jest się zalogowanych przy korzystaniu np z zwykłej wyszukiwarki
-ostatnio założyłem sobie konto na YouTube z mailem na Onet (w sumie nie wiem po co) smile, oraz by trzymało mnie zalogowanego przy każdym wejściu na YT (jak na wiele innych stron, przykładowo to forum)
-i jak korzystam z wyszukiwarki Google w normalnym korzystaniu z neta jestem w Googlach zalogowany na konto z Onetu a co ciekawe historia online włączona, dostęp do ustawień jakichś itp (ogólnie pod pozycją - konta Google)

Da się korzystać z wyszukiwarki Google anonimowo a jednocześnie być stale zalogowanym na YT? Wg mnie to Google powariowało z tym szpiegowaniem, zapisywaniem wszystkiego, łączeniem wszystkiego z wszystkim itp szczególnie 2 tak dużych i popularnych stronach jak YouTube i Google wyszukiwanie

Dla mnie to może mało istotne i to takie teoretyczne zastanawianie no ale tak z ciekawości... (a podejrzewam że spory % ludzi w ogóle nie wie o co chodzi i nieświadomie traci swoją prywatność - w taki czy inny podobny sposób)

Medium napisał(a):

Originally posted by pgmost:

Da się korzystać z wyszukiwarki Google anonimowo a jednocześnie być stale zalogowanym na YT?


Tryb prywatny? Spróbuj.

coldbluefire napisał(a):

Youtube jest własnością Google. O ile oczywiście się zgadzam że powariowali to nie wiem o jakiej anonimowości możemy mówić sad