Dlaczego nie mam kursora

w dziale Opera
Boopera napisał(a):

przy wpisywaniu czegokolwiek i gdziekolwiek w Operze? Ponadto nie mogę używać przycisków "del" i "backspace",aby poprawić błędnie wpisane litery , bo nigdy nie wiem, gdzie aktualnie przesunie się kursor, a wszystkie słowa i tak podkreśla na czerwono. Mam Operę 10.51 i używam jej dopiero od kilku dni. Wcześniej korzystałem tylko z IE-6. Nie mogę sobie z tym poradzić. Proszę - pomóżcie!cry

JaDo napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=4624771 ?

Boopera napisał(a):

Dzięki JaDo! Przeczytałem posty w podanym linku, lecz jakoś nie widzę, żeby to mnie dotyczyło, bo w ustawieniach myszki "od zawsze"mam odznaczone "ukrywaj kursor podczas pisania tekstu".
Sam zapomniałem napisać, że chodzi mi o kursor TEKSTOWY, bo kursor myszki działa OK.
Posługuję się Win ME- może to ma jakieś znaczenie? Nadal "poszukuję" tego kursora tekstowego, choć podejrzewam, że mogę tak mieć z powodu starego systemu, lub "taka jest uroda Opery" i dlatego nadal ten temat pozostawiam otwarty.

Boopera napisał(a):

Już blisko końca miesiąca, a jakoś to nikogo nie zainteresowało na tyle, by się wypowiedzieć. INFORMUJĘ , że sam odpowiedziałem sobie i tak na przyszłość podaję: przeglądarka OPERA 10.51 nie działa poprawnie w systemie Windows ME. Dziękuję za uwagę. Zamykam temat.

andol napisał(a):

Originally posted by Boopera:

INFORMUJĘ[…]: przeglądarka OPERA 10.51 nie działa poprawnie w systemie Windows ME.


Dziękujemy za informację (choć dotyczy raczej egzotycznego systemu smile).

Ryszard napisał(a):

A takie http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=355381 widziałeś? Rozwiązywało problem w jeszcze bardziej egzotycznym systemie.

andol napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Rozwiązywało problem w jeszcze bardziej egzotycznym systemie.


Tamten system, choć starszy, wcale egzotycznym nie był i nie jest. bigsmile