Problem z Operą 10.51 - sugestie podczas wpisywania adresu

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Lechu napisał(a):

Cześć!

Dzisiaj zainstalowałem wreszcie Opere 10.51. W poprzednich wersjach jak zaczynałem wpisywać adres np. słowo "stihl" wrzucalo mi odrazu jako pierwsze adresy z ulubionych zaczynającze się od http://www.stihl lub http://stihl... W nowej Operze szuka chyba po meta tagcah, bo nie ma to ładu ani składu smile Da się wrócić do poprzedniej formy wyszukiwania?

Copernick napisał(a):

po stihl daj / to przykład stihl/

Lechu napisał(a):

Rzeczywiście, danie "/" pomaga. Da się to w configu ustawić na stałe?

smqzbq napisał(a):

Lechu mówie Ci żebyś spróbował tego nowego wyszukiwania bo jest na serio fajne i inteligentne tzn... przynajmniej tego mi brakuje przy ponownej przesiadce z 10.51 na 10.10

Lechu napisał(a):

Własnie, że jak narazie po jednym dniu nie przestawiłem się. Poprostu mam kilka stron, które oglądam kilka razy dziennie. Tak to wpisywałem pierwszą litere, 2x w dół i wchodziło, a tak to musze szukać (w zakładkach mam kilkaset pozycji). I to jest właśnie mój problem.

andol napisał(a):

Może powinieneś się zainteresować dodawaniem krótkich nazw do zakładek. I korzystaj z okna „Przejdź do strony” w wersji dostępnej standardowo po naciśnięciu Shift + F2 (nie F2). Przy odpowiednio dobranych krótkich nazwach wystarczy wpisanie pierwszej litery i… Opera otworzy stronę od razu, bez „2 razy w dół”, a nawet bez potrzeby naciskania klawisza Enter. Ja to okienko mam pod F1 i otwieram je dziesiątki razy dziennie. smile

poverejay napisał(a):

Witam w Operze 10.51 tak dziwnie czasami (nie zawsze - nie wiem od czego to zalezy) wyswietla strony:

zrzut do problemu

http://i44.tinypic.com/2jbw7kx.jpg

"Zjawisko" widac po prawej stronie screenshota....Jak to naprawic?? Cache i oczyszczanie temów robilem...

poverejay napisał(a):

Widze za bardzo problem nie jest znany...

andol napisał(a):

Originally posted by poverejay:

Widze za bardzo problem nie jest znany...


Znany, czy nieznany - łatwiej byłoby komuś trafić na Twoje pytanie, gdybyś umieścił je we własnym i odpowiednio zatytułowanym wątku. Podpiąłeś się do wątku z zupełnie innym problemem.

wza79 napisał(a):

Fakt, sugestie przy wpisywaniu adresu w najnowszej Operze to pomyłka niestety.