opera 10.5, windows 7 - problem z paskiem zadań

w dziale Opera
Colonista napisał(a):

Witam

Dzisiaj zainstalowałem operę 10.50 (nie pamiętam dokładnie jaką miałem wcześniej). Mam dość duży problem. Zawsze mam otwarte 3 okna, a w nich po około 20 kart. Na pasku zadań w win7 mam ustawione scalanie okien. W poprzedniej wersji kiedy najechałem na ikonę opery w pasku windowsa pojawiały mi się miniatury 3 obecnie otwartych okien wraz z podglądem aktywnej aktualnie karty. Wtedy wybierałem interesujace mnie okno.
W nowej wiersji pojawia się jedynie lista wszystkich otwartych kart. Czyli lista ok 60 pozycji. Nie mogę sobie szybko wybrać interesującego mnie okna. Czy da się to jakoś zmienić?

Pozdrawiam

Medium napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=485171

Colonista napisał(a):

Chodzi mi o cos innego. Przykład na explorerze:
We wcześniejszej wersji ma otwarte np 2 okna (w każdym kilka zakładek) ustawiam myszkę na ikonie opery w pasku zadan win7 i widzę coś takiego. Każda miniatura przedstawia osobne okno i aktywną w nim kartę:
widok1.png

Teraz mam niestety cos takiego:
widok2.png

Chciałbym aby po najechaniu na ikonę opery pokazały mi się miniatury np 3 okien a nie lista wszystkich otwartych kart.

andol napisał(a):

Albo mam dzisiaj zaćmienie (ktoś mi pomoże? yikes), albo nie pamiętam, że to przestawiałem i czy jest jakaś odpowiednia opcja w opera:config. doh

W każdym razie w testowej wersji Opery 10.52 pod Windows 7 mam tak, jak tego chcesz. smile A Medium rzeczywiście się chyba linki pomyliły. bigsmile

nowotny napisał(a):

Originally posted by Colonista:

Chciałbym aby po najechaniu na ikonę opery pokazały mi się miniatury np 3 okien a nie lista wszystkich otwartych kart.


http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=482881 pkt 10