Problem z flashem

w dziale Opera dla systemów Linux, Mac OS, FreeBSD oraz Solaris
dragon422 napisał(a):

Posiadam problem z działaniem flasha na Operze 10.52. Posiadam komputer Mac na procesorze PPC G4. Oczywiście wszystkie reklamy, banery i inne rzeczy które mogłyby nie działać działają prawidłowo natomiast jak wejde np. na youtube lub inną stronę obsługującą filmy we flashu to film sie wyświetla ale mam nieaktywne przyciski (play/stop, volume itp.). Nie mogę także przewijać filmu. Jest jeszcze dużo przypadków że nie działa mi flash tam gdzie powinien.

kamil222 napisał(a):

miałem podobnie, wielu użytkowników również. po updacie do 10.53 problem zniknął

jedyny mankament, że przeglądarka pożera spore zasoby procesora, nawet w stanie spoczynku rzędu 20-30%. po wyłączoniu obsługi wtyczek spada do 3-7%..

dragon422 napisał(a):

Ja już mam wersję 10.54 z webm i dalej za przeproszeniem dragon422 z flasha. I do tego jest tak niedorobiona że non stop się wywala na byle czym. Zanim napisałem tą wiadomość zdążyła wywalić mi się już trzy razy!! Jak na Windowsie działa super tak na MacOS na PPC nie umywa się stabilnością i poprawnością nawet do Internet Explorera.

SidneyMtp napisał(a):

No nie... Widzę, że nie jestem sam. Przybliżę więc i mój przypadek bo już mnie ponosi p

nowa opera (10.5 i wyżej) zawsze działała mi niestabilna na Mac PPC. Wyszła 10.54 i już myślałem, że będzie ładnie pięknie, a tu kompletnie żadnej poprawy. Stwierdziwszy, że gorzej być nie może, pobrałem ostatnią wersję beta (10.60 build 8384) i jest pewna poprawa! działa stabilniej. Co najlepsze flash zaczął działać jak należy. We wcześniejszych klikanie myszą na kontrolki działało z opóźnieniem, a tu już ok - natychmiastowo. No ale do czasu... do czasu, gdy dziś zaktualizowałem Flash Playera do najnowszej wersji. Od tamtej pory nie działają przyciski playera - przeinstalowanie przeglądarki, powrót do 10.54, przeinstalowanie flashPlayera, powrót do poprzedniej ver Flasha - nic nie skutkuje. Dodam jeszcze, że te reinstalacje wykonywałem z usuwaniem preferencji i wszystkiego co Opera czy Player zostawiają po sobie. Dlatego odradzam - strata czasu.