Problem ze stroną ALIORBANK

w dziale Strony WWW w Operze
gkmaster napisał(a):

Witam
używam opery od 6 lat - do wersji 10 byłem zadowolony z tej przeglądarki i wsztstkim ją polecałem. Od momentu gdy weszła wersja 10 niestety pojawiają się problemy - najbardziej dokuczliwy jest problem ze stroną ALIORBANK.

Posiadam dwa konta w aliorbank - aby korzystać z nich wystarczy się zalogować na jedno konto a w panelu obsługi mamy z listy rozwijanej możliwość wybrania drugiego konta. Niestety pod OPERA funkcja ta nie działa - to znaczy można rozwinąć listę i wybrać inne konto ale niesetety się ono nie ładuje. Dzwoniłem do Banku czy mają jakieś problemy ze portalem, ale Pan z obsługi zaproponował otworzenie strony w innej przeglądarce - i co - oczywiście zadziałało. Przeinstalowanie przeglądarki nie pomaga. Ciągle liczę, że wraz z nową aktualizacją ten błąd zostanie naprawiony ale niestety - dzisiaj pobrałem wersję 10.52 i nadal to nie działa.

O moje OPERZE http://mastertel.com.pl/download/O%20Operze.htm

jak włączę konsolę błędów to wyskakują błędy CSS. Nie wiem co mam z tym fantem zrobić - nie chcę rezygnować z opery bo to naprawdę fajna przeglądarka

Ryszard napisał(a):

Czyli ich serwis jest zrobiony pod tą inną przeglądarkę. Ja bym w takiej sytuacji zaczął serio rozważać zmianę banku. Co zyskuję na zmianie, co stracę.

gkmaster napisał(a):

<hahaha> mam się zastanawiać nad zmianą banku tylko dla tego, że przeglądarka sobie z tym nie radzie <hahaha>. Bardzo dziękuję za rozwiązanie problemu.

najciekawsze jest to, że działa pod każdą inną przeglądarką tylko z opera sa problemy - to progrmiści powinni się zastanowić poważnie nad zmianą pracy skoro nie radzą sobie z problemem. Gdyby nie to, że w żadnej innej przeglądarce nie ma tak dobrze rozwiązanej nawigacji jak w opera to bym już dawno z niej zrezygnował bo jest WOLNA, nie czyta wszystkich stron, nie radzi sobie z java, często wystakują błędy ciasteczek itp.

Nie mogę rozkminić na czym polega opcja TURBO - bo włącza się mimio tego, że mam łaczę 8/1 Mbit

JaDo napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=364551

Originally posted by http://my.opera.com/polski/about/:

7. Zakaz wielokrotnego wysyłania takich samych postów lub wątków

No i co z tym fantem zrobić? Wypadałoby pojechać z nim do śmietnika. </ hahaha>

Nie dalej jak wczoraj, czytałem na wykopie o problemach użytkownika fajaśmoksa z którymś z naszych banków. Na Fx 3.5 ileś nie działało coś, na wcześniejszej wersji tak. Bank zaproponował mu używanie Opery lub IE, na co on odpisał, że nie da rady, nie zmieni przeglądarki. I słusznie, też bym im tak odpisał. I odpisuję.

No i tak poza tym - jeśli programiści wiedzą o problemie i go nie rozwiązują, to czego oczekujesz od użytkowników? Że co, nagle ktoś założy sobie tam konto i poprawi to za nich? O ile to w ogóle błąd Opery, bo to, że w czymś tam działa, może być jedynie pomocne przy szukaniu przyczyny.

Ryszard napisał(a):

Gdybyś w banku usłyszał "jest Pan łysy, więc operacje związane z drugim kontem może przeprowadzić w okienku obok" to też byłoby

Originally posted by gkmaster:

<hahaha>

?