Problem - po naciśnięciu Enter pokazuje się pasek

w dziale Opera
hejrafal napisał(a):

Witam!

Dziś zaktualizowała mi się opera do 10.52 i pojawił się następujący problem: prawie za każdym razem jak naciskam enter (podczas wyszukiwania określonego słowa na stronie lub wyszukiwania w google) pokazuje mi się pasek jak w załączniku. Po ponownym wciśnięciu Enter okienko znika. Czasami zamiast paska otwiera się okienko "Save and Copy" lub pasek do zmiany powiększenia okienka.

Wcześniej tego nie było, wszystko zaczęło się po aktualizacji Opery. Jest to to strasznie denerwujące. Spotkał się ktoś z czymś takim?
obrazek.png

Ryszard napisał(a):

Originally posted by hejrafal:

Spotkał się ktoś z czymś takim?
http://files.myopera.com/hejrafal/files/obrazek.png


Nie, ale po Twojej wiadomości znalazłem takie
https://www.adobe.com/acom/buzzword/
Nie bywałeś tam?

hejrafal napisał(a):

Nie bywałem tam i nie rozwiązuje to mojego problemu.

Jak już wcześniej napisałem po naciśnięci Entera pokazują mi się różne rzeczy - nie tylko ten pasek. Ostatnio również pokazuję się okienko "Print".

Ryszard napisał(a):

No to http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=238405

hejrafal napisał(a):

Nie zmieniłem profilu ponieważ chcę zachować wszystkie ustawienia. Jednakże problem o którym pisałem przestał się pojawiać... Naprawdę, Opera czasami mnie zadziwia. Raz się pojawia jakiś błąd i jednym z rozwiązań jest po prostu cierpliwie czekać aż sam się naprawi.

/*
Tak samo miałem kiedyś ze znikającym kursorem myszki - na początku sam znikał gdy nie ruszałem myszką, a po kilku dniach ten problem sam zniknął.
*/

Dzięki za zainteresowanie moim problemem. Jeżeli jeszcze coś się będzie pokazywać na pewno dam znać.